Rezerwacja
Loading...
MASAŻE I ZABIEGI2024-05-06T21:28:22+02:00

Masaże i zabiegi regeneracyjne to kolejna atrakcja naszego obiektu.

Sprawdź, dlaczego będąc w BioRezydencji, warto również oddać się w nasze ręce dosłownie.

Gospodarze BioRezydencji są wykwalifikowanymi masażystami, w efekcie – podczas pobytu w Świeradowie-Zdrój możesz z łatwością uwolnić się od napięć, bólu i stresów skumulowanych w Twoim ciele, pozbyć się zesztywnienia w mięśniach i stawach, wspomóc swój układ krążeniowy i limfatyczny i zafundować swojemu umęczonemu ciału zasłużony odpoczynek lub – jeśli wolisz – ruch.

Oferta skierowana jest zarówno dla Gości BioRezydencji, jak i dla Gości z zewnątrz.

W BioRezydencji oferujemy różne typy prozdrowotnego masażu:

 • Holistyczny Masaż Harmonizujący (60 minut masażu 200 zł*, 90 minut 290 zł*), ten rodzaj masażu działa zarówno na poziomie energetycznym, jak i fizycznym, pomagając udrożnić przepływ energii, która jest podstawowym źródłem wszelkich zmian w życiu. Do jego wykonania wykorzystywany jest strumień naturalnej energii życiowej, który inicjuje procesy samouzdrawiania organizmu. Otaczająca nas przestrzeń jest wypełniona różnymi rodzajami energii, która utrzymuje wszystko przy życiu. Po prostu rodzimy się z tą uniwersalną siłą witalną, która znajduje się praktycznie wszędzie. Niestety w wyniku różnych sytuacji życiowych, może dojść do jej niedoboru. Niekiedy przyczyną jej deficytu mogą być blokady na szlakach energetycznych, zwanych meridianami lub blokady w centrach energii, czyli czakrach. Według koncepcji medycyny dalekowschodniej większość problemów zdrowotnych jest spowodowana blokadą meridianów. W tych kanałach w zdrowym organizmie krąży Qi, dbając o dobrą kondycję psychofizyczną oraz równowagę ciała i umysłu. Gdy jednak w przepływie energetycznym pojawią się blokady, takie jak stres i napięcia emocjonalne, dochodzi do nadmiaru lub niedoboru energii, co powoduje pojawienie się chorób. Niestety podczas codziennego życia zanieczyszczamy i zatykamy kanały, którymi transportowana jest energia. Dlatego też, aby uwolnić swoją siłę życiową i doświadczać większej otwartości, dobrostanu i autentycznego połączenia ze sobą, warto skorzystać z tej wyjątkowej, silnie uzdrawiającej oraz równoważącej ciało i umysł, techniki. Holistyczny Masaż Harmonizujący oznacza pracę na poziomie fizycznym i energetycznym. Masaż wykonywany jest częściowo na powięzi i tkankach głębszych ale także na powierzchni używając naprzemiennie powolnych, zbalansowanych oraz szybszych delikatniejszych ruchów rozprowadzających energie w ciele. Kiedy wyczuwamy blokadę energetyczną, to lekko dociskamy określone miejsce i pozostajemy tam do momentu, kiedy poczujemy, że blokady zaczynają się rozpuszczać. Szybsze ruchy w Masażu Holistycznym, pozwalają rozprowadzić energię życiową po całym ciele masowanej osoby.
 • Masaż relaksacyjny powięziowy (60 minut masażu 200 zł*, 90 minut 290 zł*) jest idealnym sposobem na odprężenie i poprawę zdrowia. Masaż powięziowy to rodzaj masażu, który polega na pracy z powięzią, czyli tkanką łączną, która otacza mięśnie, kości, stawy i narządy wewnętrzne. Powięź jest niezwykle ważna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, ponieważ zapewnia połączenie i stabilizację poszczególnych struktur. Masaż relaksacyjny powięziowy to połączenie masażu powięziowego z elementami masażu relaksacyjnego. Polega on na wykonywaniu głębszych i powolnych ruchów. Masaż relaksacyjny powięziowy ma wiele korzyści dla zdrowia, w tym:
  • zmniejszenie napięć i bólu mięśni, 
  • poprawa krążenia krwi i limfy,
  • poprawa elastyczności i ruchomości mięśni,
  • zmniejszenie ryzyka kontuzji, 
  • poprawa postawy ciała,
  • zmniejszenie stresu i napięcia.

  Jeśli szukasz sposobu na odprężenie i poprawę zdrowia, masaż relaksacyjny powięziowy jest doskonałym wyborem.

 • Lomi Lomi Nui (60 minut 200 zł* lub 90 minut 290 zł*). Masaż Lomi Lomi Nui to rodzaj masażu relaksacyjnego, który wywodzi się z Hawajów. Jest to masaż głęboki, który wykorzystuje długie, płynne ruchy, które mają na celu uwolnić napięcie mięśniowe i poprawić krążenie krwi. Masaż Lomi Lomi Nui wykonywany jest na całym ciele, z pominięciem stref intymnych. Masażysta używa olejku do masażu, który rozgrzewa i nawilża skórę. Ruchy masażu są wykonywane głównie przedramionami i dłońmi, a także łokciami i barkami. Masaż Lomi Lomi Nui ma na celu:
  • relaksację
  • poprawę krążenia krwi i limfy
  • zmniejszenie napięcia mięśniowego
  • poprawę elastyczności skóry
  • poprawę samopoczucia
  • uwolnienie emocji

  Masaż Lomi Lomi Nui jest polecany dla osób w każdym wieku, w tym dla dzieci, kobiet w ciąży i osób starszych. Jest również bezpieczny dla osób z chorobami przewlekłymi, takimi jak cukrzyca, nadciśnienie czy choroby układu krążenia.

 • Kobido (60 min, 200 zł*). Masaż Kobido to japoński masaż twarzy, który jest uważany za niechirurgiczny lifting twarzy. Efekty masażu Kobido są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra jest bardziej napięta, rozświetlona i wygładzona. Zmarszczki są mniej widoczne, a owal twarzy jest poprawiony. Masaż Kobido jest doskonałym sposobem na poprawę wyglądu i kondycji skóry twarzy. Jest to zabieg bezpieczny i skuteczny, który można wykonywać regularnie, aby zachować młody i piękny wygląd. Korzyści masażu Kobido:
  • zmniejszenie napięcia mięśniowego: Kobido rozluźnia napięte mięśnie twarzy, co prowadzi do zmniejszenia zmarszczek i poprawy owalu twarzy.
  • poprawę krążenia krwi i limfy: Kobido pobudza krążenie krwi i limfy, co prowadzi do poprawy odżywienia i natlenienia skóry. Dzięki temu skóra jest bardziej napięta i jędrna.
  • pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny
  • poprawę elastyczności skóry: Kobido stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry. Dzięki temu skóra jest bardziej napięta i elastyczna.
  • wygładzenie zmarszczek
  • poprawę owalu twarzy
  • poprawę kolorytu skóry
  • poprawę samopoczucia: Kobido jest bardzo relaksujący i odprężający. Po masażu Kobido można odczuć ulgę od stresu i napięcia.
  • opóźnia procesy starzenia: Kobido pomaga opóźnić procesy starzenia skóry, poprzez poprawę jej krążenia, napięcia i jędrności.
 • Refleksologia stóp (60 min, 200 zł*). Refleksologia to forma terapii polegająca na uciskaniu określonych punktów na stopach. Punkty te są połączone
  z narządami i systemami w organizmie, ich stymulacja ma na celu promowanie przepływu energii i przywracanie równowagi w organizmie. Refleksologia stóp jest rodzajem masażu leczniczego, a zarazem relaksacyjnego, wywodzącego się z tradycyjnej medycyny chińskiej (tcm). Ta holistyczna metoda lecznicza potrafi pomóc m.in. w walce z bezsennością, poprawia pracę układu krążenia, wątroby, jelit czy nerek. Zadaniem refleksologa jest odnalezienie blokad energetycznych w ciele pacjenta, a następnie poprzez odpowiedni masaż receptorów oraz stymulację meridianów, przywrócenie właściwego przepływu energii, a zarazem równowagi psychofizycznej. Refleksologia stóp to praktykowana od wieków metoda. Pochodzi z Chin, ale stosowano ją również w Egipcie, Indiach i innych częściach świata.

Zapisy na masaże przyjmują: Tomasz +48504173833, Atma +48884303630

*Podane ceny są cenami netto.

Dodatkowo, oferujemy inne relaksujące zabiegi:

 • Sesje oddechowe indywidualne i grupowe (Rebirthing, Metoda Butejki ). O korzyściach zdrowotnych płynących z sesji oddechowych przeczytasz więcej na naszym blogu.
 • Sauna i Balia w Naturze w Ogrodzie Spa

Zapisy na sesje oddechowe: Wojtek +48508955225

rezerwacja