Rezerwacja
Loading...
APARTAMENT 12023-12-02T09:54:37+01:00

Apartament 1

Apartament 1 to idealne miejsce dla rodziny bądź grupy przyjaciół. Przestrzeń aż 87 m2, salon z rozkładaną 2-osobową sofą, sypialnia z 3 pojedynczymi łóżkami, kuchnia z niezbędnym wyposażeniem. Wygodne fotele i krzesła przy stołach zapewnią miejsce zarówno do wspólnych posiłków, rozmów i gier, jak i odosobnienia, gdy trzeba. Ponadto, apartament posiada dużą łazienkę z wygodną wanną, idealną do wieczornego relaksu, a antyczne meble stojące w salonie nadają temu przestronnemu wnętrzu niepowtarzalnego, ciepłego klimatu. 

Panorama Pokoju

Cennik:

Cena za ten apartament: 400 zł / 2-4 osoby.

Każda kolejna osoba dopłaca dodatkowo 50 zł.

Ceny mogą ulegać zmianie ze wzgl. na sezon lub długość pobytu.

Opłata klimatyczna dla osób dorosłych: 6,00 zł / dobę.

Opcje dodatkowe:

  • Przyjmujemy przyjazne i dobrze wychowane psy za dodatkową opłatą 50 zł/dobę po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Zasady dotyczące przebywania w obiekcie zwierząt dostępne są w Regulaminie.
  • Śniadania: 50 zł/os. Dzieci 3-10 lat: śniadanie 25 zł. Dzieci poniżej 3 lat śniadanie bezpłatne.
  • Przygotowanie drewna na ognisko 50 zł (koszt pocięcia, porąbania i czasu). Jeśli Gość samodzielnie pozbiera gałęzie na łące – nie płaci.
  • Mamy bardzo dobrą wodę z własnej studni! Wystarczy przywieźć wielorazową butelkę ze sobą, zamiast kupować plastikowe zgrzewki. Taka opcja to korzyść dla wszystkich! 🙂

Nie możesz się zdecydować?

Mamy więcej klimatycznych wnętrz.

rezerwacja