Rezerwacja
Loading...
Apartament 42023-12-02T09:58:58+01:00

Apartament 4

Apartament 4 (66m2) to idealna enklawa dla dwóch do sześciu osób, które marzą o wypoczynku w górach. Posiada salon z rozkładaną sofą, dwie sypialnie z 4 pojedynczymi łóżkami, aneks kuchenny oraz łazienkę. Na wygodnej kanapie lub w fotelach  można się relaksować przy dźwięku polan trzaskających w kominku. Przestrzeń tego apartamentu jest wyjątkowo jasna, na ścianach króluje biel, a na oknach delikatne, zwiewne zasłony. Wszystkie meble, łącznie z tymi z aneksu kuchennego, są drewniane, a na uwagę zasługuje zwłaszcza antyczna, odrestaurowana szafa. 

Panorama Pokoju

Cennik:

Cena za ten apartament: 400 zł / 2-4 osoby.

Każda kolejna osoba dopłaca dodatkowo 50 zł.

Ceny mogą ulegać zmianie ze wzgl. na sezon lub długość pobytu.

Opłata klimatyczna dla osób dorosłych: 6,00 zł / dobę.

Opcje dodatkowe:

  • Przyjmujemy przyjazne i dobrze wychowane psy za dodatkową opłatą 50 zł/dobę po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Zasady dotyczące przebywania w obiekcie zwierząt dostępne są w Regulaminie.
  • Drewno do kominka + podpałka + zapałki = 50 zł za koszyk.
  • Śniadania: 50 zł/os. Dzieci 3-10 lat: śniadanie 25 zł. Dzieci poniżej 3 lat śniadanie bezpłatne.
  • Przygotowanie drewna na ognisko 50zł (koszt pocięcia, porąbania i czasu). Jeśli Gość samodzielnie pozbiera gałęzie na łące – nie płaci.
  • Mamy bardzo dobrą wodę z własnej studni! Wystarczy przywieźć wielorazową butelkę ze sobą, zamiast kupować plastikowe zgrzewki. Taka opcja to korzyść dla wszystkich! 🙂

Nie możesz się zdecydować?

Mamy więcej klimatycznych wnętrz.

rezerwacja