Rezerwacja
O NAS2021-05-21T15:24:56+02:00

Tomasz Szymocha

Właściciel i założyciel BioRezydencji, którą zakupił w 2005 roku jako zupełnie zrujnowany wówczas obiekt. Dzięki swojej determinacji, by stworzyć ekologiczne miejsce o wysokim standardzie, doprowadził ten najstarszy dom w Świeradowie-Zdroju do świetności. Aktor, tancerz, poszukiwacz duchowy i jogin, pierwszy w Polsce mężczyzna będący certyfikowanym nauczycielem 5Rytmów. Człowiek w nieustannej podróży, pojawiający się BioRezydencji okazjonalnie; kiedy już w niej jest, prowadzi warsztaty, tańczy i masuje. Inspiracje czerpie z natury, teatru i piątki swoich dzieci.

Wojtek Szymocha

Główny zarządca, gospodarz i dobry duch BioRezydencji. Masażysta, certyfikowany trener pracy z oddechem Prana Vision, dobrze znany miłośnikom kultowych, alternatywnych stacji radiowych, w których niegdyś pracował jako prezenter i DJ. Dziś, po latach intensywnego życia, odnalazł spokój i harmonię, którą dzieli się z innymi poprzez swoje warsztaty oddechowe i masaże. Przykłada ogromną wagę do jakości serwowanych w BioRezydencji posiłków, dbając o dostawy ekologicznych produktów od lokalnych rolników. Wojtek to interesujący i zaangażowany rozmówca, który z uśmiechem na twarzy pomoże rozwiązać każdy problem Gości BioRezydencji.

Anna Wojdyła

Finezyjny szef kuchni w BioRezydencji; z zamiłowania – roślinny bezcukiernik, zielarz, certyfikowany masażysta bańkami lekarskimi i studentka Zielarstwa i Fitoterapii na Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych w Warszawie. Zafascynowana odżywianiem opartym na samoobserwacji ciała zgodnie z rytmem natury. Gotuje intuicyjnie, sezonowo i selektywnie (bez pszenicy, mięsa i cukru), albo nie gotuje wcale, a przyrządza surowe posiłki, zatrzymując w pokarmie całą jego odżywczą moc.
Prowadzi konto na Instagramie @dzikodobrze, na którym dzieli się swoimi wyprawami po dziko rosnące rośliny jadalne i pomysłami na ich wykorzystanie, kulinarne i lecznicze. Organizuje warsztaty kulinarne i edukacyjne w zakresie dzikiej i surowej kuchni oraz z wielką przyjemnością uśmierza ból stawiając bańki lub nimi masując.
Inspiruje się głównie przyrodą i jej harmonią, na której wzoruje się w życiu codziennym i swoich kulinarnych eksperymentach.