Rezerwacja
Loading...
Apartament 62023-12-02T10:00:24+01:00

Apartament 6

Duży apartament 75m2, który byłby przytulny? To możliwe. Wszechobecne, drewniane belki, wygodne fotele i kanapy sprawiają, że ogromna przestrzeń tego apartamentu ma niezwykle nastrojowy klimat, a wydzielona jadalnia daje wrażenie intymności. Atmosfery górskiego domku dopełnia duży, rustykalny kominek i antyczne meble oraz przykuwający uwagę żyrandol. Apartament posiada salon z rozkładaną sofą oraz wydzieloną przestrzenią sypialną z dwoma pojedynczymi łóżkami, aneks kuchenny, łazienkę i sypialnię z 3 pojedynczymi łóżkami.

Panorama Pokoju

Cennik:

Cena za ten apartament: 400 zł /2- 4 osoby.

Każda kolejna osoba dopłaca dodatkowo 50 zł.

Ceny mogą ulegać zmianie ze wzgl. na sezon lub długość pobytu.

Opłata klimatyczna dla osób dorosłych: 6,00 zł / dobę.

Opcje dodatkowe:

  • Przyjmujemy przyjazne i dobrze wychowane psy za dodatkową opłatą 50 zł/dobę po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Zasady dotyczące przebywania w obiekcie zwierząt dostępne są w Regulaminie.
  • Drewno do kominka + podpałka + zapałki = 50 zł za koszyk.
  • Śniadania: 50 zł/os. Dzieci 3-10 lat: śniadanie 25 zł. Dzieci poniżej 3 lat śniadanie bezpłatne.
  • Przygotowanie drewna na ognisko 50zł (koszt pocięcia, porąbania i czasu). Jeśli Gość samodzielnie pozbiera gałęzie na łące – nie płaci.
  • Mamy bardzo dobrą wodę z własnej studni! Wystarczy przywieźć wielorazową butelkę ze sobą, zamiast kupować plastikowe zgrzewki. Taka opcja to korzyść dla wszystkich! 🙂

Nie możesz się zdecydować?

Mamy więcej klimatycznych wnętrz.

rezerwacja