Rezerwacja
Loading...
Apartament 72024-04-19T13:33:17+02:00

Apartament 7

Apartament 89m2 dla ośmiu osób! 2 sypialnie z 5 pojedynczymi lóżkami, łazienka, salon z aneksem kuchennym, czynią apartament komfortowym, przestronnym, znakomity dla dużej grupy lub rodziny. Oprócz olbrzymiego salonu, w którym można zrelaksować się przy kominku, niewątpliwym atutem jest antresola, która służy, jako przestrzeń sypialnia z oknem dachowym na izerskie niebo pełne miliona gwiazd. Drewniany parkiet, zabytkowy barek z unikatową porcelaną i aż trzy stoły, przy których można zasiąść, wprowadzają idealny klimat na wieczór z aromatyczną herbatą lub lampką wina.

Panorama Pokoju

Cennik:

Cena za ten apartament: 450 zł / 2-4 osoby.

Każda kolejna osoba dopłaca dodatkowo 50 zł.

Ceny mogą ulegać zmianie ze wzgl. na sezon lub czas pobytu.

Opłata klimatyczna dla osób dorosłych: 6,00 zł / dobę.

Opcje dodatkowe:

  • Przyjmujemy przyjazne i dobrze wychowane psy za dodatkową opłatą 50 zł/dobę po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Zasady dotyczące przebywania w obiekcie zwierząt dostępne są w Regulaminie.
  • Drewno do kominka + podpałka + zapałki = 50 zł za koszyk.
  • Śniadania: 50 zł/os. Dzieci 3-10 lat: śniadanie 25 zł. Dzieci poniżej 3 lat śniadanie bezpłatne.
  • Przygotowanie drewna na ognisko 50zł (koszt pocięcia, porąbania i czasu). Jeśli Gość samodzielnie pozbiera gałęzie na łące – nie płaci.
  • Mamy bardzo dobrą wodę z własnej studni! Wystarczy przywieźć wielorazową butelkę ze sobą, zamiast kupować plastikowe zgrzewki. Taka opcja to korzyść dla wszystkich! 🙂

Nie możesz się zdecydować?

Mamy więcej klimatycznych wnętrz.

rezerwacja