10lip19:0021:00WytańczTo! WypoćTo! 5Rytmów w BioRezydencji!

Szczegóły wydarzenia

Wytańczymy to, co w nas siedzi i uwiera oraz to, czego istnienia nawet nie jesteśmy świadomi 🔥
Po tańcach będzie możliwość skorzystania z sauny opalanej ogniem 🔥💦
„Pocić się, to modlić się, to czynić ofiarę ze swojego najgłębszego ja. Pot jest świętą wodą, modlitewnymi paciorkami, perłami płynu, które uwalniają twoją przeszłość, namaszczając wszystkie części ciebie w chrzcie ognia. Pot spala karmę, oczyszczając ciało i duszę.
Pot jest pradawną i uniwersalną formą samouzdrawiania, czy robisz to w siłowni, w saunie czy w szałasie potów. Ja pocę się, gdy tańczę. Im więcej tańczysz, tym więcej się pocisz. Im więcej się pocisz, tym bardziej się modlisz. Im bardziej się modlisz, tym jesteś bliżej ekstazy.” Gabrielle Roth
Gotowy na przemiany? WytańczTO! Wszystko co w Tobie siedzi. Praktykując 5Rytmów będziesz czuć się lepiej, wprowadzisz do swojego życia Radość, Kreatywność, Odwagę, Wolność, Dzikość, Delikatność, Przestronność.🔥
✨ Praktyka 5Rytmów® stworzona przez Gabrielle Roth, tańczona przez tysiące ludzi na całym świecie, jest filozofią, perspektywą, sztuką i dynamiczną praktyką ruchu, zakorzenioną w prawdzie, iż jeśli wprowadzisz swoją duszę w ruch, to sama się uzdrowi.
Ruch jest zarówno lekarstwem jak i metaforą, sięga poprzez i ponad języki, kultury i grupy wiekowe, transformując: cierpienie w sztukę, sztukę w świadomość, a świadomość w działanie. Wspólnie znaczy potężnie, rewolucyjnie i przytulnie.
Praktyka 5Rytmów® tworzy społeczność, która wypaca swoje modlitwy, wspiera proces potrzebnej zmiany i daje bezpieczną przestrzeń dla każdego, kto chce wstrząsnąć swoim ego i przebudzić w sobie tę część, która jest nieprzewidywalna, pełna pasji, fascynująca, balansująca na krawędzi i tęskniąca za wolnością.
________
Zajęcia zapoznają nas z elementami 5 Rytmów:
~~ Flowing ~~ Staccato ~~ Chaos ~~ Lyrical ~~ Stillness ~~
Poprzez ruch, zaopiekujemy się i nadamy należytą uwagę każdej części ciała. Wsłuchamy się w nasze ciała i pozwolimy im przemówić w ich własny, dynamiczny sposób.
5Rytmów® pozwoli Ci na:
1. w płaszczyźnie materialnej fizycznej spowoduje wydzielenie się endorfin, poprawia się samopoczucie, krew krąży lepiej, pot oczyszcza ciało z toksyn.
2. w płaszczyźnie duchowej, ta prosta praktyka staje się cynglem umożliwiającym silny, transformujący proces: ruch pozwala tańczącym wyjść z poczucia izolacji i poza ego; krew krążąca w żyłach staje się buzującą życiową energią; pot oczyszcza duszę i uświęca nasze istnienie. Ruch rozbudza w nas nieskończoną kreatywność, a poprzez wspólny taniec tworzy się połączenie i poczucie jedności: z plemieniem i ze wszechświatem.
Kamienny Krąg Mocy – w skali BSM posiada aż 700 tysięcy jednostek. Możesz tutaj doładować się w ENERGIĘ ŻYCIOWĄ.
Więcej o Kamiennym Kręgu Mocy możesz przeczytać tu: https://biorezydencja.pl/…/kamienny-krag-w-biorezydencji/
________
Tomasz Szymocha to akredytowany nauczyciel 5Rytmów®.
Trening nauczycielski ukończył 2016 w The Moving Center® New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów® w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Prowadził zajęcia taneczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w Berlinie i Paryżu. Wychował się w Warszawie, gdzie występował w Teatrze Buffo jako mim. W 1987 emigrował do Berlina. W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2,5 roku w Himalajach. Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świerodowie-Zdrój (www.biorezydencja.pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania, podróżnik, ojciec 5 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, ukończył ISTA level 1 i 2. Miłośnik lasów (zasadził 70 tys drzew). 🙂
________
Data:
10.07.24 od 19:00 do 21:00 5Rytmów®
21:00-open end sauna
Prosimy o punktualność i zabranie własnych ręczników do sauny.
Mile widziane owoce do sauny 🍇🍊🍉🥭🫐
Adres: BioRezydencja
Główna 12
59-850 Świeradów Zdrój
Istnieje możliwość przenocowania w promocyjnej cenie w BioRezydencji.
Cena: Wolne datki 🍀

Więcej

Czas

(środa) 19:00 - 21:00

Leave A Comment