24gru(gru 24)15:0026(gru 26)14:00Magiczne Święta w BioRezydencji. Wegetariańska uczta!Magiczne Święta w BioRezydencji. Wegetariańska uczta!

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy Państwa na święta, które będą dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań..

Nauczeni doświadczeniem sześciu ostatnich lat postanowiliśmy w tym roku również stworzyć listę zamówień wigilijnych, dzięki której będziecie Państwo mogli skomponować swoją Wigilię wg własnych oczekiwań, tradycji, ale przede wszystkim fizycznych możliwości.

Myślimy i tworzymy wielowymiarowo – zawsze w duchu ekologii, współgrania z naturą oraz własnym dobrym samopoczuciem, dlatego chcielibyśmy aby marnowanie jedzenia nie miało miejsca w BioRezydencji. Ze smutkiem patrzymy na zbyt duże ilości jedzenia trafiające na kompost. Zauważyliśmy przez ostatnie lata, że również i Państwu „ociężałość” świąteczna zaczyna pomału doskwierać i coraz więcej z Was chciałoby tę polską starą tradycję nieco „zaktualizować”…

IDZIEMY NA KOMPROMIS Z TRADYCJĄ. ZEROWASTE.

Kolacja Wigilijna odbędzie się na następujących zasadach. Wszystkim zainteresowanym Gościom udostępniamy w fazie planowania i rezerwacji listę poszczególnych dań wigilijnych wraz z cennikiem. Oznacza to, że każdy z Państwa będzie mógł wybrać na ile dań ma ochotę w Wigilijny wieczór. Dzięki temu przygotujemy dokładnie tyle ile Państwo zamówicie. Uchroni to nas wszystkich przed przejedzeniem jak i ostatecznie wyrzuceniem jedzenia. W pozostałe dwa dni serwujemy Państwu wyżywienie w liczbie dwóch posiłków dziennie (śniadanie i obiadokolacja) aby umożliwić w ciągu dnia skorzystanie z bogatej oferty atrakcji turystycznych wokół naszego miejsca. Koszt całodziennego wyżywienia wynosi 120 zł/osobę. Posiłki przygotowywane są przez naszego Szefa Kuchni, mistrza kuchni wegańskiej – Piotra Henschke.

JAK SIĘ NIE ZASIEDZIEĆ…

Tak, wiemy, że Święta to przede wszystkim czas na oddech, odpoczynek i rodzinne spotkanie. W naszych przytulnych i klimatycznych apartamentach będziecie mieli Państwo ku temu okazję. Dobrze wiedzieć jednak, że… w Świeradowie i jego okolicach jest mnóstwo traktów górskich, magicznych lasów, dolin i pagórków. Dzięki spacerom poczujecie Państwo więcej energii, a jedzenie wówczas nie będzie przymusem, a przyjemnością! Ski&Sun (niedaleka stacja kolejki gondolowej) zapewni szybki transfer na Stóg Izerski. Można pochodzić po szlakach górskich bądź też zjeżdżać na nartach specjalnie wyznaczoną trasą.

Postanowiliśmy więc w tym roku w pierwszy i drugi dzień Świąt ustalić dwa zamiast trzech posiłków – śniadanie i obiadokolację. Pozwoli to na dłuższe wycieczki w ciągu dnia i zaostrzy apetyt na wczesnowieczorny posiłek :).

JAK ZAREZERWOWAĆ APARTAMENT?

Najlepiej zadzwonić do Wojtka, który odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Pod numerem telefonu 508 955 225 będzie można ustalić szczegóły, omówić niestandardowe opcje, sprawdzić dostępność.

To rzadka rzadkość, ale jeśli akurat nie uda się przez telefon zawsze można skierować zapytanie na naszą skrzynką e-mailową: info@biorezydencja.pl.

ILE TO KOSZTUJE?

Menu Wigilijne, koszty zakwaterowania i pełnego wyżywienia przesyłamy po zgłoszeniu chęci uczestnictwa.

CZY DZIECI SĄ MILE WIDZIANE?

Tak! Święta to czas rodzinny i kropka!

UWAGA, UWAGA NA TEN MOMENT ZOSTAŁY JUŻ TYLKO DWA WOLNE APARTAMENTY – 1 i 3!

Więcej

Czas

24 (Sobota) 15:00 - 26 (Poniedziałek) 14:00

Leave A Comment