Rezerwacja

Nowe udogodnienia dla jeszcze większego komfortu pobytu! Z radością informujemy o licznych ulepszeniach, które w ostatnim czasie wprowadziliśmy w BioRezydencji, aby pobyt u nas był jeszcze bardziej komfortowy i relaksujący.

Kamienny Krąg Mocy

Zbudowaliśmy kamienny krąg mocy, który jest miejscem sprzyjającym medytacji, kontemplacji i odnalezieniu wewnętrznej równowagi. Posiada aż 700 tys jednostek w skali BSM. Możesz doładować się tutaj w energię życiową. Więcej na temat Kamiennego Kręgu BioRezydencji przeczytasz tutaj.

Strefa SPA z sauną i balią oraz masaże

Na terenie BioRezydencji powstała strefa SPA z zewnętrzną sauną i balią. To idealne miejsce na relaks po dniu pełnym warsztatów lub zwiedzania okolicy. Ofertę STREFY SPA znajdziesz tutaj.

Dojazd pociągiem

Od grudnia do BioRezydencji można dojechać również pociągiem. Stacja kolejowa Świeradów-Zdrój znajduje się zaledwie 6 km od naszego ośrodka warsztatowego. Najbliższa – w Orłowicach – jedynie 2 km,

Nowe okna i materace

Wymieniliśmy okna w budynku, co zapewnia lepszą izolację termiczną i akustyczną. W pokojach gościnnych umieściliśmy również nowe, super komfortowe materace japońskie futon, które gwarantują doskonały sen.

Kuchnia, która leczy

Mamy pewien powód do dumy. W BioRezydencji praktykujemy kuchnię wegańską i wegetariańską. Dania, są sporządzone z produktów prozdrowotne i ekologicznych. Nad wszystkim czuwa nasz Szef Kuchni – Mistrz Kuchni Wegańskiej Piotr Henschke.

Mamy nadzieję, że nowe udogodnienia przypadną Wam do gustu i umilą pobyt w naszym ośrodku warsztatowym. Jeśli uważasz, że jest coś, co moglibyśmy poprawić lub dodać, aby nasze miejsce było jeszcze bardziej atrakcyjne, napisz do nas. Twoja opinia jest dla nas niezwykle cenna i pomoże nam w ulepszaniu jakości, nad którą nieustannie pracujemy.

By |2024-03-12T17:53:25+01:0012 marca, 2024|blog|
rezerwacja