Rezerwacja

Jesteśmy tym faktem bardzo podekscytowani! Kamienny krąg był naszym marzeniem od dawna. Dzięki Jackowi Kwiatkowskiemu – specjaliście od tajemnych mocy – to marzenie ziści się już niedługo.

W drugiej połowie lutego rozpoczęły się pierwsze prace przygotowujące do ustawienia kilkunastu blisko lub ponad dwutonowych specjalnie dobranych kamieni. Dlaczego nie mogą to być byle jakie kamienie, jak je ustawić i w jaki sposób dobrać miejsce, opowie Wam sam Jacek w relacji poniżej.

Jacek Kwiatkowski buduje kamienny krąg w BioRezydencji

ETAP II

Kilka dni po wizycie Jacka przyjechały największe sztuki. Widok niecodzienny, a sam rozładunek wydawał się sprawiać kierowcy sporą przyjemność… 🙂

Budowa kamiennego kręgu w BioRezydencji cz. II

ETAP III

Pogoda nam nie ułatwiała zadania, ale po dłuższej przerwie udało się dojechać ciężkim sprzętem na naszą łąkę i można było przekopać teren wyznaczony przez Jacka na krąg.

W kolejnej relacji dowiecie się w jakiej skali wibruje miejsce przygotowywane pod krąg. Jacek przybliży temat podłoża, otoczenia i energii.

Jacek opowie Wam też o wyjątkowym drzewie, które upiększa nasz łąkowy horyzont. To topola biała. Będzie ona w bezpośrednim sąsiedztwie naszego kręgu. Cóż to za wspaniały okaz pisaliśmy już tu.

Będziemy Was informować na bieżąco o dalszych etapach ! Stay tuned 🙂

By |2022-03-13T11:36:34+01:0013 marca, 2022|blog|
rezerwacja