Rezerwacja

Zapraszamy Państwa na święta, które będą dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań..

Nauczeni doświadczeniem ostatnich lat postanowiliśmy w tym roku również stworzyć listę zamówień wigilijnych, dzięki której będziecie Państwo mogli skomponować swoją Wigilię wg własnych oczekiwań, tradycji, ale przede wszystkim fizycznych możliwości.

Myślimy i tworzymy wielowymiarowo – zawsze w duchu ekologii, współgrania z naturą oraz własnym dobrym samopoczuciem, dlatego chcielibyśmy aby marnowanie jedzenia nie miało miejsca w BioRezydencji. Ze smutkiem patrzymy na zbyt duże ilości jedzenia trafiające na kompost. Zauważyliśmy przez ostatnie lata, że również i Państwu „ociężałość” świąteczna zaczyna pomału doskwierać i coraz więcej z Was chciałoby tę polską starą tradycję nieco „zaktualizować”…

IDZIEMY NA KOMPROMIS Z TRADYCJĄ. ZEROWASTE.

Kolacja Wigilijna odbędzie się na następujących zasadach. Wszystkim zainteresowanym Gościom udostępniamy w fazie planowania i rezerwacji listę poszczególnych dań wigilijnych wraz z cennikiem. Oznacza to, że każdy z Państwa będzie mógł wybrać na ile dań ma ochotę w Wigilijny wieczór. Dzięki temu przygotujemy dokładnie tyle ile Państwo zamówicie. Uchroni to nas wszystkich przed przejedzeniem jak i ostatecznie wyrzuceniem jedzenia.

JAK SIĘ NIE ZASIEDZIEĆ…

Tak, wiemy, że Święta to przede wszystkim czas na oddech, odpoczynek i rodzinne spotkanie. W naszych przytulnych i klimatycznych apartamentach będziecie mieli Państwo ku temu okazję. Dobrze wiedzieć jednak, że… w Świeradowie i jego okolicach jest mnóstwo traktów górskich, magicznych lasów, dolin i pagórków. Dzięki spacerom poczujecie Państwo więcej energii, a jedzenie wówczas nie będzie przymusem, a przyjemnością! Ski&Sun (niedaleka stacja kolejki gondolowej) zapewni szybki transfer na Stóg Izerski. Można pochodzić po szlakach górskich bądź też zjeżdżać na nartach specjalnie wyznaczoną trasą.

Postanowiliśmy więc w tym roku w pierwszy i drugi dzień Świąt ustalić dwa zamiast trzech posiłków – śniadanie i obiadokolację. Pozwoli to na dłuższe wycieczki w ciągu dnia i zaostrzy apetyt na wczesnowieczorny posiłek :).


Plan wydarzenia:

24.12.23 WIGILIA

14:00-17:30 – przyjazd gości i zakwaterowanie

18:30 Kolacja Wigilijna

25.12.23 PIERWSZY DZIEŃ BOŻEGO NARODZENIA

10:00 Śniadanie

10:30-12:30 czynna Cafe Wolna (opcjonalnie: kawa, herbaty, zioła, ciasta, gorąca czekolada)

17:30 Obiadokolacja

26.12.23 DRUGI DZIEŃ BOŻEGO NARODZENIA

9:30 Śniadanie

10:00 – 12:00 czynna Cafe Wolna

15:00 Obiad


JAK ZAREZERWOWAĆ APARTAMENT?

Najlepiej kliknąć w link: https://biorezydencja.pl/rezerwacja/

lub zadzwonić do Wojtka, który odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Pod numerem telefonu 508 955 225 będzie można ustalić szczegóły, omówić niestandardowe opcje, sprawdzić dostępność.

ILE TO KOSZTUJE?

Menu Wigilijne przesyłamy po zgłoszeniu chęci uczestnictwa. Koszty zakwaterowania i pełnego wyżywienia są uwzględnione w pakiecie.

OFERTA  ZAWIERA:

– Noclegi w terminie 22-26.12.2023 lub 23-27.12.2023

– Klasyczne wegetariańskie śniadania, w dniach 25-26.12.2023 śniadania świąteczne składające się z ciepłych potraw, wegańskich past do chleba, warzy, owoców, serów, kawy oraz herbaty

– Klasyczne wegetariańsko-wegańskie obiadokolacje składające się z zupy, drugiego dania, zestawu sałat/surówek, kompotu oraz deseru

– Dostęp do sauny zewnętrznej w Ogrodzie Spa w godzinach 16.00-22.00

– Darmowe Wi-Fi

– Darmowy parking

– Dzieci do lat 3 korzystające ze świadczeń rodziców – bezpłatnie

CZY DZIECI SĄ MILE WIDZIANE?

Tak! Święta to czas rodzinny i kropka!

By |2023-10-02T13:33:45+02:0024 września, 2023|blog|
rezerwacja