18paź(paź 18)12:0020(paź 20)13:00Wild Cat Retreat joga, stanie na rękach i wypoczynek w Górach Izerskich

Szczegóły wydarzenia

Masz ochotę wypocząć w pięknych Górach Izerskich, poćwiczyć jogę, opcjonalnie wziąć udział w warsztatach z balansowania oraz pozycji odwróconych, żywić się pysznym, zdrowym i lokalnym jedzeniem oraz podziwiać zapierającą dech w piersiach przyrodę? Dołącz na nasz drugi Wild Cat Retreat – wyjazd organiowany w ramach mojego studia jogi – który odbędzie się między 18 a 20 października 2024.

(poranne zajęcia w języku angielskim; warsztaty i zajęcia wieczorne również w języku polskim)

Gdzie i kiedy?

Wyjazd odbędzie się w dniach 18-20.10.2024 w górach Izerskich, w BioRezydencji.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Spędzimy 3 dni w 250-letnim domu wyremontowanym głównie przy użyciu naturalnych materiałów. Wypoczniemy i wyśpimy się w pięknych, dużych apartamentach z przytulnymi sypialniami, luksusowymi łazienkami i aneksem kuchennym. Tutaj możesz zobaczyć dostępne pokoje: https://biorezydencja.pl/apartamenty/

Możesz wybrać preferowany apartament, jeśli jest jeszcze dostępny i zdecydować, z kim będziesz zakwaterowana/y, jeśli masz jakieś preferencje. Uwaga: apartament nr 5 nie jest dostępny i nie ma pokoi jednoosobowych.

Jedzenie serwowane jest 3 razy dziennie i jest głównie ekologiczne, wegańskie i wegetariańskie. Tuż obok rezydencji znajduje się Cafe Wolna, w której można skosztować fantastycznych, wegańskich i ekologicznych ciast oraz pysznej kawy.

Program wyjazdu

W planie mamy 4 zajęcia jogi oraz – opcjonalnie – 3 warsztaty z balansów i pozycji odwróconych (dla osób pragnących zdobyć nowe umiejętności i pogłębić swoją praktykę). Sam/a decydujesz jak będzie wyglądał Twój wyjazd – możesz uczestniczyć wyłącznie w zajęciach jogi i cieszyć się wolnym czasem na zwiedzanie okolicy lub relaks, albo wybrać bardziej aktywny program z trzema dodatkowymi warsztatami i poćwiczyć stanie na rękach (albo coś innego, nad czym chcesz ze mną popracować).

Program wyjazdu:

PIĄTEK

Przyjazd i zakwaterowanie od godziny 12:00

18.00 – Kolacja

20:00 – Vinyasa Joga

SOBOTA

8:00 – 9.00 – Vinyasa Joga

9.00 – Śniadanie

12:00-13:30 – (opcjonalnie) Trening: stanie na rękach i inne balansowanie

13.30 – Obiad

17:00 – 18.30 – (opcjonalnie) Trening: stanie na rękach i inne balansowanie

18.30 – Kolacja

20.00 – Yin Joga 60 min

NIEDZIELA

8:00 – 9.00 – Vinyasa Joga

9.00 – Śniadanie

11:30 – 13.00 – (opcjonalnie) Trening: stanie na rękach i inne balansowanie

13.00 – Obiad

Zastrzegam sobie prawo do zmiany programu w każdej chwili.

Sprawdź, jakie inne aktywności są dostępne w okolicy

Ceny

W zależności od wybranego programu proponuję dwa poziomy cenowe.

Całkowita cena wyjazdu tylko z jogą: 232€

Całkowita cena wyjazdu z jogą i warsztatami: 312€

Całkowity koszt obejmuje zakwaterowanie, 3 posiłki dziennie, herbatę przez cały dzień oraz zajęcia/warsztaty (w zależności od wybranego programu). Koszty podróży nie są wliczone w cenę. W przypadku jazdy autem sugeruję skoordynowanie podróży z innymi uczestnikami i zabranie w sumie mniejszej liczby samochodów, aby ograniczyć emisję CO2 podczas tego wyjazdu.

(this offer is only for people living in Polandclick here to go to the main offer at the Wild Cat studio’s website)

Rejestracja

contact@martawitecka.com

Zwróć proszę uwagę, że w Bio-Rezydencji niedozwolone są alkohol, papierosy i głośne imprezy. Więcej informacji od właściciela miejsca tu: https://biorezydencja.pl/o-biorezydencji/

ZAPRASZAM!

Więcej

Czas

18 (Piątek) 12:00 - 20 (Niedziela) 13:00

Leave A Comment