07mar(mar 7)15:0010(mar 10)11:005 Żywiołów w Jodze

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy Cię na niezapomniany wyjazd jogowy.
Tiyya Retreat, gdzie łączymy w sobie piękno jogi z energią pięciu żywiołów: 
Powietrze 💨 Ogień 🔥 Woda 🌊 Ziemia 🪨 Przestrzeń 📿
Doświadczysz jogi w pełnej gamie, dostosowanej do energii każdego z żywiołów. Od spokojnej Yin Jogi po dynamiczną Power Jogę, każda praktyka jest starannie zaplanowana, aby wzmocnić połączenie z naturą i sobą.
Data: 7-10 Marca 2024
Miejsce: Biorezydencja / Świeradów Zdrój
Harmonogram: wkrótce zapełnimy to miejsce jogą i nie tylko… 
Cena: 1650 zł 
Zadatek płatny do 7 dni od daty zapisu: 500 zł.
Można podzielić płatność na 3 raty:
– 1 rata płatność do końca Grudnia 2023
– 2 rata do końca Stycznia 2024
– 3 rata do końca Lutego 2024
Zarezerwuj swoje miejsce już dziś. Liczba miejsc ograniczona.
Zaledwie 150km od Wrocławia, przeniesiesz się w miejsce pełne spokoju, pozytywnej energii i pełnego relaksu. Zakwaterowanie w wyjątkowym otoczeniu przyrody, gdzie z każdego okna rozciągają się malownicze widoki. To idealne miejsce do odłączenia się od codziennego zgiełku i skoncentrowania się na praktyce jogi. Czekają Cię 4 dni pełne doświadczeń i pozwolą Ci odkryć piękno harmonii pomiędzy ciałem, umysłem i naturą.
Podczas naszego wyjazdu na macie będziecie mogły spotkać 4 doświadczone instruktorki, które z pasją i zaangażowaniem dzielą się wiedzą oraz miłością do jogi. Każda z nas jest certyfikowaną specjalistką, posiadającą głęboką wiedzę i doświadczenie w określonej praktyce jogi. 
Ika Dac 💨 Ola Piechota 🌊 Ola Klamut 🪨 Emilia Cendrowska 🔥
W ramach Tiyya Retreat, nie tylko zapraszamy Cię do intensywnej praktyki jogi, ale także do odkrywania szerokiego spektrum doświadczeń, które wzmocnią Twoje ciało, umysł i duszę. To więcej niż wyjazd jogowy – to podróż ku pełniejszemu, zrównoważonemu życiu.
Warsztaty:
Psychosomatyka:
Poznaj siłę połączenia ciała i umysłu w warsztatach psychosomatyki. Zrozum, jak emocje wpływają na fizyczne samopoczucie i naucz się technik integracji.
Automasaż Twarzy:
Przywróć blask swojej skórze poprzez warsztaty automasażu twarzy. Odkryj tajniki relaksacji i pielęgnacji, które wprowadzą Cię w stan głębokiego spokoju.
Wykład o Portretach Kobiecych w Fotografii.
Przeżyj inspirujący wykład o portretach kobiecych w fotografii, prowadzony przez doświadczoną fotografkę Natalię Chwastowską 📷📿. Dowiedz się, jak obrazy mogą być źródłem siły i afirmacji dla każdej kobiety.
W piątek 8 marca podczas Międzynarodowego Dnia Kobiet zanurzymy się w sesji sauny z aromaterapią, aby odprężyć mięśnie i oczyścić umysł. Energia ciepła otuli Cię niczym kołdra, przywracając równowagę. Oprócz tego, doświadczymy magiczną sesję w gorącej bali z widokiem na gwiazdy połączoną z Ceremonią ognia. 
Dodatkowo, dla osób które dołączą do naszego wydarzenia do końca grudnia, jest przewidziana niespodzianka 😊
Zapraszamy was serdecznie i do zobaczenia na macie 🧘🏻‍♀️✨
Zespół Tiyya Yoga Studio Wrocław
Do zobaczenia,
Ika
Tiyya Yoga Studio Wrocław
ul. Lwowska 38A
609906557

Więcej

Czas

7 (Czwartek) 15:00 - 10 (Niedziela) 11:00

Leave A Comment