01sie16:0004(sie 4)11:00NEW Czułe drogi 01-04.08 Wyjazd z jogą do BioRezydencji

Szczegóły wydarzenia

 

NEW🍀 Czułe drogi 01-04.08 Wyjazd z jogą do BioRezydencji 🍀
Dołącz do naszego wyjazdu z jogą w wyjątkowym miejscu BIOREZYDENCJI. To SPA dla ducha i ciała. Mieszczące się w odrestaurowanych, nastrojowych wnętrzach najstarszego domu w Świeradowie-Zdrój. Domu z dziedzińcem jak z włoskiego filmu, klimatem jak z hiszpańskiej powieści. Lokalizacja BIOREZYDENCJI jest iście bajkowa. Dom Leży wśród jednych z najpiękniejszych Gór Polski – GÓR IZERSKICH. W cichej, spokojnej i zielonej części malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Świeradowa –Zdrój. https://biorezydencja.pl/ 📸@___amanitastudio
📆Data:
1-4.08.2024
Co na Ciebie czeka?
🧘🏻‍♀️W planie hatha joga, czuła łagodna vinyasa, yin joga i TCM, joga Nidra, pranayama, medytacje, dla chętnych ashtanga – a wszystko w harmonii z naturą.
🥑Śniadania, obiady i kolacje, wszystkie posiłki wegetariańskie.
🛏️Nocleg w 2 i 3 osobowych wyjątkowych pokojach.
Prowadzące: Wioletta Osiak-Maszewska, Martyna Szczabel
🔖Cena 1650pln/1750pln składa się z dwóch opłat:
Opłaty za warsztat dla szkoły:
Early bird: 810 zł płatne przelewem na konto szkoły do dnia 30.06.2024 po wcześniejszej rezerwacji.
Cena regularna: 910 zł płatne przelewem na konto szkoły
Cena za pobyt i wyżywienie: 840 zł
(opłata za pobyt i wyżywienie tj. 280pln x 3 doby /osoba/brutto płatna gotówką przy zameldowaniu)
*Dodatkowo na miejscu opłata klimatyczna 6pln/doba.
Pamiętaj, miejsca są ograniczone! Zarezerwuj już teraz! w celu rezerwacji napisz tu: kontakt@czuledrogi.pl
Szczegółowy plan i pozostałe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce wyjazdy. https://czuledrogi.pl/joga-wyjazdy/
O organizatorkach:
Wioletta Osiak-Maszewska
Założycielka i pomysłodawczyni Szkoły Jogi Czułe Drogi – w procesie ZMIANY, także ZAWODOWEJ! Mama dwójki dzieci. Łączy miłość i pasję do jogi z własną firmą. Absolwentka Podyplomowych studiów Relaksacja i Joga AWF Warszawa, Instruktorka rekreacji ruchowej Hatha Yoga, Certyfikowana nauczycielka Nidra (YACEP50), Yin Yoga (YACEP40), Pranayama Level 1 i 2 (YACEP100). Onkojoga i choroby przewlekłe – certyfikacja SJA. Aktualnie studentka studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS, na kierunku Uważność i współczucie.
Martyna Szczabel
Pasjonatka jogi, filozofii buddyjskiej, kuchni roślinnej i szeroko pojętego dobrostanu. Jej przygoda rozpoczęła się na Sri Lance w 2018 roku. Ukończyła kurs instruktorski w nurcie Vinyasy (200 RYT) w 2021 roku, swój pierwszy kurs medytacji Vipassana w 2023 roku oraz zaawansowany kurs nauczycielski w nurcie Hatha i Ashtanga Jogi (300 RYT) w 2024 roku. Obecnie jest w trakcie kursu Yoga Therapy w The Yoga Institute. Uczyła w Holandii, Francji, Luksemburgu i Indiach. Dzieli się dobrymi nawykami i głębokimi oddechami, gdziekolwiek jest.

Więcej

Czas

1 (Czwartek) 16:00 - 4 (Niedziela) 11:00

Leave A Comment