12cze19:0021:00ΣCST∆TIC D∆NCE | Środa · 12.06 · 19:00 -21:00 - SAUNA

Szczegóły wydarzenia

ΣCST∆TIC D∆NCE | Środa · 12.06 · 19:00 -21:00 – SAUNA 🔥✨
Serdecznie zapraszam Was do połączenia się z wewnętrzną kreatywnością, radością i lekkością. W tej przestrzeni poza umysłem, pozwólcie ciału swobodnie wyrażać siebie, otwierając się na nowe doświadczenia i inspiracje. Będzie to czas, aby uwolnić to, co niepotrzebne, świętować chwilę obecną i doświadczać życia w jego najczystszej formie ✨
Zachęcam Was do kreatywności w każdym ruchu. Zaufajcie swojemu wewnętrznemu geniuszowi i nie bójcie się wyrażać siebie 💛
Po tańcach będzie możliwość dla chętnych skorzystać z sauny opalanej drewnem 🔥
19:00 – 21:00 Ecstatic Dance
21:00 Sauna – open end
Wolne datki 🌿
BioRezydencja
Główna 12
59-850 Świeradów Zdrój
Ecstatic Dance to podróż do otwartości i ekspansji poprzez taniec i ruch. To przestrzeń poza umysłem, w której ciało może swobodnie wyrażać siebie, łącząc się intymnie zarówno z samym sobą, jak i z innymi, a także z ekspresją życia we wszystkich jego formach. To miejsce, gdzie spotykamy się, aby tańczyć, łączyć się, świętować, medytować, uwalniać to, co niepotrzebne, i doświadczać życia takim, jakim jest, bez oceny umysłu.
Ecstatic Dance umożliwia milionom ludzi na całym świecie łączenie się poprzez taniec i muzykę, pomagając przełamać stare schematy i zjednoczyć się jako plemię, podobnie jak nasi przodkowie. Nawiązując kontakt z naszymi korzeniami i ciałami, jesteśmy w stanie uwolnić się od nagromadzonych emocji, odblokować zastałe miejsca, otworzyć się na twórczy przepływ nowej energii, dotrzeć do głębokiej wiedzy o sobie i zacząć uwalniać się od kontrolującego nas umysłu, by połączyć się z teraźniejszością.
Atma Mai – Ecstatic Dance DJka, Medicine Woman, nauczycielka Mindfulness.
W rytmicznym połączeniu muzyki elektronicznej, afro i ethno house, szamańskich dźwięków, music medicine i wielu innych stylach tworzy eklektyczną podróż, która inspiruje do ufnego i pełnego otwartości zanurzenia się w wielowymiarowej tajemnicy widzialnego i niewidzialnego świata. To czas, by być w pełni obecnym, wyjść poza ograniczenia umysłu i w pełni zanurzyć się w ciele.
Wierzy, że praca z ciałem poprzez taniec i ruch nie tylko uwalnia napięcia, ale inspiruje do odkrywania prawdziwej natury i potencjału każdego z nas.
Praktykuje 5Rytmów, tantrę oraz Mindfulness i po prostu bycie w pełni w chwili obecnej „tu i teraz”. Prowadzi zajęcia świadomego tańca Ecstatic Dance. Pracuje z tradycyjną medycyną rdzennych plemion Amazonii Kambo. W ostatnich latach dużo pracowała ze świętymi afrykańskimi roślinami mocy w Afryce, uczestniczyła w wielu treningach szamańskich, którym zawdzięcza największą transformacje w swoim życiu. Prowadzi ceremonie szamańskie i pracuje z roślinami mocy, takimi jak Cacao.
Wierząc w holistyczne podejście do człowieka oraz w moc świadomego, uzdrawiającego dotyku, wykonuje masaż Lomi Lomi Nui, Kobido i tantryczny.
„Muzyka i ruch są medycyną, a ja czuję wielką wdzięczność za to, że mogę się dzielić tym co dobre z innymi i służyć najwyższemu dobru i tej boskiej energii która jest wszędzie wokół nas jak i w nas.
Zapraszam Cię do tej niezwykłej podróży, która obudzi w Tobie życiową energię i radość.”

Więcej

Czas

(środa) 19:00 - 21:00

Leave A Comment