Rezerwacja

🦋🌻🌼Letnie spotkanie z jogą i medytacją 🌞🍀
24 – 26 czerwiec 2022🌿 Dla kogo jest taki wyjazd?
Warsztaty przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania, również dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z jogą.


Sesje dostosowane będą do energii grupy. Dzięki odpowiednim modyfikacjom, każda pozycja może być dopasowana do możliwości konkretnego uczestnika. Nawet zupełnie początkującego.
Zapraszam zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Praktykujemy w zgodzie ze sobą, zgodnie z powiedzeniem „rób mniej poczuj więcej” 💚🙏🌿 Co będziemy robić?
Zapraszamy na matę – w ciągu tego weekendu doświadczysz najpopularniejszych stylów jogi. Joga wg Iyengara, wieczornej jogi powięziowej i yin i porannej energetycznej vinyasa jogi.
Zapraszamy do kąpieli w dźwięku mis tybetańskich i gongu wietrznego. Głęboki relaks i odprężenie dla każdej komórki Twojego ciała.🌿Dokąd jedziemy?
BioRezydencja to SPA dla ducha i ciała, mieszczące się w nastrojowych, odrestaurowanych wnętrzach najstarszego domu w Świeradowie Zdroju. Obiekt prowadzony jest przez dwójkę niezwykłych braci, którzy sami kochają naturę i życie zgodne z jej rytmem. 
https://www.youtube.com/watch?v=2POk9CtzAkc
https://biorezydencja.pl/🌿 INWESTYCJA
650zł – joga + koncerty + medytacje + nocleg + wegetariańskie wyżywienie 🥦🥑🍒🥗🥘🍰🍪🌿 REZERWACJE
Rezerwację potwierdza wpłata bezzwrotnej kaucji w wysokości 200zł /osoba🌿 INFORMACJE I ZAPISY
– bezpośrednio na zajęciach
– FB wiadomość
– przystanmocy@gmail.com
– 502 587 425 (Jola) lub 502 725 708 (Aga) 

By |2022-06-06T21:19:23+02:004 maja, 2022|Nasze Wydarzenia|