Rezerwacja

O naszych surowych tartach jest coraz głośniej. Jako jedyni w tym obszarze oferujemy ciasta wegańskie, surowe, wolne od glutenu i rafinowanego cukru. Dość szybko więc wieść się o nich rozniosła… a nawet dotarła do samej Warszawy, gdzie swą siedzibę ma KUKBUK – kulinarny przewodnik dla smakoszy.

Jednak główny kanał zachwytu generujecie Wy – nasi goście i ciągle zadajecie pytanie: JAK TO SIĘ ROBI? Ano tak, że trzeba przyjechać i to zobaczyć na własne oczy, a następnie wsadzić ręce w orzechowe i kokosowe masy, dowiedzieć się, co z czym można łączyć, czym i jak słodzić, a na koniec samemu przystroić, np. jadalnymi kwiatami i zasmakować efektu. 

DLACZEGO NIEPIECZENIE?
Surowe, wegańskie, bezglutenowe i wolne od rafinowanego cukru tarty to bardzo wdzięczna i prozdrowotna przestrzeń twórcza. Są pożywne i nie obciążają ciała, lecz je doenergetyzowują. Są słodkie, przepyszne i w zupełności mogą zastąpić klasyczne ciasta, wyczerpując ochotę na słodycze. Zostały docenione już nie tylko przez alergików i wegan, ale również przez sportowców i każdego, komu zdrowe odżywianie nie jest obce. W naszej niepiekarni i bezcukierni najlepsza jest praktyka i przyglądanie się procesowi, który w każdej fazie tworzenia jest jadalny, a więc i możliwy do zmian. To jest ogromna przewaga surowych ciast nad tymi pieczonymi!

 JAKIE SĄ KORZYŚCI Z TAKIEGO WARSZTATU?

  • Nauczysz się z czego wytwarzać masy, jak je łączyć, a następnie formować w zachwycające i pożywne tarty.
  • Poznasz różnego rodzaju słodzidła, zastępujące rafinowany cukier; zagęstniki pochodzenia roślinnego, naturalne barwniki oraz rodzaje jadalnych kwiatów służących jako elementy dekoracji.
  • Dowiesz się o trickach, które warto wykorzystać, jak zrobić coś z niczego, co warto mieć w kuchni, jakie narzędzia sprawdzają się w domowej bezcukierni.
  • Pogłębisz swoją wiedzę o łączeniu produktów. Będziesz uczestniczyć w procesie tworzenia trzech ciast, a potem ich próbować przy kawce lub orzeźwiającej lemoniadzie.
  • Nauczysz się jak porozpieszczać siebie i bliskich bez wyrzutów sumienia! 

Nie musisz zabierać ze sobą żadnego ekwipunku (chyba, że bardzo chcesz). Zeszyt w kuchni może Ci się pobrudzić, więc po prostu zdaj się na swoje smakowe i twórcze zmysły – one nie potrzebują teorii, a praktyki i wolności!

Przyjdź otwarty i radosny – to wystarcza aby jedzenie dodawało skrzydeł 🙂

O prowadzącej: 
Anna Rada – finezyjny szef kuchni w Cafe Wolna, kulinarna eksperymentatorka, z zamiłowania – roślinny bezcukiernik i zielarz. Zafascynowana fitoterapią oraz odżywianiem opartym na samoobserwacji ciała zgodnie z rytmem natury. Gotuje intuicyjnie, sezonowo i selektywnie (bez pszenicy, mięsa i cukru), albo nie gotuje wcale, a przyrządza surowe posiłki, zatrzymując w pokarmie całą jego odżywczą moc. 
Prowadzi konto na Instagramie @dzikodobrze, na którym dzieli się swoimi wyprawami po dziko rosnące rośliny jadalne i pomysłami na ich wykorzystanie, kulinarne i lecznicze. Z wielkim zapałem masuje bańką chińską, czyta książki i uczy innych jak złapać w kuchni dobre flow.

————————————————-
Informacje organizacyjne:

Miejsce: BioRezydencja, ul. Główna 12, Świeradów-Zdrój

Data: 14.04.2022

Godzina: 15:00 (warsztat potrwa ok 4-5 godzin)

INWESTYCJA W SIEBIE: 220zł/os (w tym wykład, warsztat, kawa/herbata, degustacja i to, co zostanie na wynos).

Zapisy: Ilość miejsc ograniczona, więc wcześniejsza rezerwacja jest niezbędna.

Rodzaj kuchni: wegańska (bez nabiału), bez glutenu, bez rafinowanego cukru, głównie RAW.

Pytania i rezerwacje 729 975 485 lub na e-mail: annaradatu@gmail.com

By |2022-04-11T22:25:25+02:001 kwietnia, 2022|Bez kategorii|
rezerwacja