Rezerwacja

Jeśli kiedyś przez myśl przemknęło Wam “marzy mi się pensjonat” albo “taki dom gościnny to byłoby coś” to mamy dla Was coś specjalnego. Pięciodniowe warsztaty – kompendium wiedzy jak założyć i prowadzić klimatyczny pensjonat lub agroturystykę.

Wychodzimy z założenia, że jak się uczyć, to od doświadczonych, a tak się składa, że my w BioRezydencji mamy 12 lat doświadczenia w prowadzeniu pensjonatu. Oprócz Wojciecha, managera BioRezydencji, na prelekcje zaprosiliśmy specjalistów: przepisów ppoż., Sanepidu, czy prawnika, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą w temacie zakładania i prowadzenia obiektów gościnnych. Poza wykładami, notowaniem, pytaniami i chłonięciem wiedzy, serwujemy Wam zdrowe wegetariańskie posiłki, poranną jogę, czas wolny na przewietrzenie głowy i spacery po Górach Izerskich, zwiedzanie okolicy lub jazdę rowerem po słynnych Single Trackach. Wieczory rezerwujemy na zajęcia relaksacyjne – oddechowe, taneczne, “kąpiele w dźwiękach”.

Szkolenie odbywać się będą w profesjonalnie nagłośnionej, wyposażonej w koce do relaksacji sali o powierzchni 150 metrów kwadratowych.

HARMONOGRAM SZKOLENIA 3.8.10.2021 r.

NIEDZIELA

17:00 ZAKWATEROWANIE
19:00 powitalna kolacja
19:30 powitanie uczestników i spotkanie organizacyjne

PONIEDZIAŁEK
8:00 powitanie słońca (lekka joga na rozruszanie)
9:15 śniadanie
10:30 „OD MARZENIA DO POMYSŁU, OD POMYSŁU DO DZIAŁANIA” – mecenas Beata Siemaszkiewicz- na codzień prowadzi swoją własną kancelarię i pensjonat Eldorado w Świeradowie-Zdroju (omówimy kwestie formalne, prawne i skarbowe) oraz prelekcja Wojciecha Szymochy – menagera BioRezydencji (nadanie niepowtarzalnego klimatu miejscu, kulinaria, pomysł – realizacja przedsięwzięcia)
15:00 OBIAD
czas wolny lub aktywne zwiedzanie Gór Izerskich
19:00 kolacja
20:00 relaksacyjna sesja oddechowa

WTOREK
8:00 powitanie słońca (lekka joga na rozruszanie)
9:15 śniadanie
10:30 „PALĄCE KWESTIE” wykład – brygadier Andrzej Ciosk, specjalista ds. ppoż w obiektach turystycznych z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze oraz prelekcja Wojciech Szymocha (media społecznościowe, systemy rezerwacyjne, portale rezerwacyjne, promocja i marketing)
15:00 OBIAD
czas wolny lub aktywne zwiedzanie
19:00 kolacja
20:00 „kąpiel” w dźwiękach

ŚRODA
8:00 powitanie słońca (lekka joga na rozruszanie)
9:15 śniadanie
10:30 „ŁAD I PORZĄDEK” inż. Janina Loser – rzeczoznawca ds. sanitarno-higienicznych (Sanepid); spotkanie połączone z omówieniem wymagań higienicznych i zdrowotnych w nowo budowanych obiektach usługowych lub przy zmianie sposobu użytkowania obiektu istniejącego – w aspekcie kategoryzacji obiektu oraz ustawy o bezpieczeństwie żywności
15:00 OBIAD
czas wolny lub aktywne zwiedzanie
19:00 kolacja
20:00 relaksacyjna sesja oddechowa

CZWARTEK
8:00 powitanie słońca (lekka joga na rozruszanie)
9:15 śniadanie
10:30 „Z ŻYCIA WZIĘTE” wykład – prelekcja Wojciech Szymocha (zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, komunikacja, trudni goście i trudne tematy, odpowiadanie na komentarze, radzenie sobie ze stresem, organizacja czasu wolnego i pracy)
15:00 OBIAD
czas wolny lub aktywne zwiedzanie
19:00 kolacja
20:00 zajęcia ruchowo – taneczne 5Rytmów

PIĄTEK
8:00 powitanie słońca (lekka joga na rozruszanie)
9:15 śniadanie
10:30 prelekcja Wojciech Szymocha (podsumowanie, sposoby na przetrwanie i zachowanie ciągłości działalności w czasach pandemii, pytania – odpowiedzi – dyskusja).
15:00 POŻEGNALNY OBIAD
ZAKOŃCZENIE

GDZIE BĘDĘ SPAĆ?

W naszej BioRezydencji, domu który ma ponad 255 lat. Wykończyliśmy go z użyciem ekologicznych materiałów, żeby można było oddychać spokojnie i zdrowo. Ogrzewamy go ekologicznie, czyścimy ekologicznie, szanując w ten sposób i Dom, i jego Gości. Zapraszamy więc do 7 przestronnych apartamentów w BioRezydencji. Niemal każdy z nich ma własny kominek i własne hygge.

Nasze apartamenty mają po dwie sypialnie i wspólną przestrzeń – salon, kuchnię i łazienkę. W takim przypadku będziecie musieli podzielić się przestrzenią wspólną z innymi warsztatowiczami. Jeśli przyjedziecie w parze – oczywiście przydzielimy Wam dwójkę 🙂

CO BĘDĘ JEŚĆ?

To oczywiste, że mózg musi być dobrze odżywiony, aby mógł chłonąć nowe informacje. W czasie warsztatów będziemy karmić Was tak jak umiemy najlepiej. Wegańsko i wegetariańsko. Codziennie serwować będziemy 3 posiłki dziennie, a przez cały dzień dostępny będzie bufet herbaciany.

Stajemy na głowie, żeby produkty do kuchni pochodziły z miejsc, w których nie śpieszą się ani ludzie, ani zwierzęta. My postaramy się podawać jedzenie na czas 🙂 Wszystko po to, żebyście skupili się tylko na sobie i na swoim rozwoju.

CZY NIE BĘDĘ SIĘ NUDZIĆ?

W czasie wolnym warto przewietrzyć głowę pełną nowych informacji. Będziecie mieć czas na spacery po Górach Izerskich, zwiedzanie okolicy lub jazdę rowerem po słynnych Single Trackach, a wieczorami różnego rodzaju zajęcia relaksacyjne. Joga, odpoczynek przy kojących dźwiękach, zajęcia ruchowo taneczne, relaksacyjna sesja oddechowa. W niedalekiej odległości znajduje się również wiele ciekawych zamków i pałaców.

CO DLA DIECI?

Tym razem maluchy zostają w domu. Szkolenie jest skierowane do osób dorosłych 🙂

INWESTYCJA W SIEBIE

Cennik 5 – dniowych warsztatów* – 3900 PLN za os.

*w cenie:
– 5 noclegów
– wyżywienie wegetariańskie 3 posiłki + całodzienny bufet herbaciany
– wykłady – prelekcje, spotkania ze specjalistami branżowymi
– poranna joga
– wieczorne zajęcia relaksacyjne (sesje oddechowe, zajęcia 5Rytmów, koncert gongów)
– opłata klimatyczna

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest bezzwrotna przedpłata w wysokości 50% całej kwoty, resztę należy uiścić po przyjeździe na miejsce gotówką. Dane do przelewu:

HELLER NATUR TOMASZ SZYMOCHA

75 1020 2137 0000 9002 0143 4547

W razie pytań prosimy o kontakt: info@biorezydencja.pl lub 508 955 225

By |2021-10-05T22:40:26+02:0023 lipca, 2021|Bez kategorii|
X