Oferujemy Wam bezpieczną przestrzeń, pełną czułości, przyjęcia i bliskości, która jest okazją do zatrzymania się w sobie i szczerego spojrzenia w oczy towarzyszowi życiowej drogi. To wspaniały czas do rozebrania się z wszelkich pancerzy poprzez pojednanie z tym, co trudne, dotarcia do samego źródła wspólnego – tak – na siebie nawzajem. Pełnego – tak! – na wspólne cele, wizje, poznanie swoich potrzeb i spełnianie marzeń poprzez wspólne doświadczenie odrodzenia w sercu Gór Izerskich. To 6-dniowa podróż, w której nauczymy się patrzenia w jednym kierunku, patrzenia autentycznego, intymnego, pełnego akceptacji oraz życzliwości dla samego siebie.Prawdziwy romans zaczyna się od miłości własnej i z tego miejsca rozkwita czuła, dojrzała i namiętna relacja. Szczęście wewnętrznego dziecka i swobodna ekspresja energii kreatywnej.Procesy powstały w trakcie naszych randek i są wynikiem zabawy w przywracanie patrzenia „po raz pierwszy”, świadomej gry z mitami „ta jedyna, ten jedyny” oraz doświadczenia w budowaniu głębokiej intymności i więzi poprzez komunikacje na każdym poziomie doświadczania. To też okazja do oczyszczenia tego co było w intencji podlewania tego co jest.Relacja partnerska to pasjonująca podróż wzajemnego dotykania w sobie miejsc, które potrzebują odrodzenia. Jak w lustrze przeglądamy się w partnerze, w poczuciu odpowiedzialności uczymy się wspierać wzajemnie w ukochiwaniu siebie coraz bardziej i bardziej i bardziej.

C E L S P O T K A N I A Na warsztatach będziecie stawać w prawdzie ze sobą i swoim bliskim, biorąc udział w pięknych procesach grupowych i w parach, dzięki którym będziecie mogli odkrywać i przyjmować siebie nawzajem w głębokiej, czułej intymności serc. 
Jest to również okazja do spotkania się ze sobą samym i uzdrowienia ran, które oddzielają Cię od doświadczania bezpiecznej, spokojnej bliskości.
Warto dać temu szansę. Spotkasz się ze swoimi rodzicami, wewnętrznym dzieckiem oraz całą paletą doświadczeń na drodze do zdrowej zintegrowanej psychiki. To komplementarny proces.Być może jesteście na początku drogi razem, a być może potrzebujecie odświeżyć uczucie lub przeżywacie kryzys, który potrzebuje wybrzmieć w bezpiecznych warunkach. A być może chcecie po prostu spędzić niezapomnianą przygodę w pięknym miejscu, gdzie przestrzeń się Wami opiekuje i sprzyja spotęgowaniu pogłębienia relacji.Jakakolwiek jest Wasza intencja i droga, zapraszamy do wspólnego płynięcia ❤W poniższym linku dowiesz się więcej. Poznasz opinię naszych uczestników, dowiesz się o narzędziach, uroku wybranego miejsca oraz o pozostałych detalach tej uroczystości:https://preview.mailerlite.com/q3k2d4


C E L W A R S Z T A T U Zatrzymanie. Odpoczynek. Regeneracja. Moc Pełni.
Na warsztatach, w ciepłej i bezpiecznej atmosferze oraz przy wsparciu energii grupy odbędziesz podróż odkrywania siebie na głębokim poziomie, spotykając siebie tam, gdzie do tej pory bałeś się popatrzeć i tam gdzie leży Twój największy skarb – ukryty potencjał.
To totalny reset energetyczny, a jednocześnie pakiet technik, które możesz zabrać do domu na całe życie. Nie uczymy jak być liderem czy milionerem, ten wyjazd jest podróżą do siebie, drogą do własnej tajemnicy i szansą na mocne ukochanie swojego wnętrza.Zobacz jak było w tamtym roku 🙂https://youtu.be/AOaWgRrGF7o

Istotną nicią spajającą podróż uzdrawiania duszy jest codzienna praktyka ruchowa i oddechowa. Dawid wesprze Cię w wyrzuceniu napięć poprzez ekspresje, pracę z ciałem, oddechem i głosem, a Malwina zaopiekuje się przestrzenią mentalną i emocjonalną, medytacjami prowadzonymi, jogą, pracą z przodkami, żałobą, traumami porodowymi i lękiem przed śmiercią. Mieszamy wiele metod by w każdej przestrzeni Istnienia (ciało, umysł, duch) dotknąć pełnej synchronizacji.
Tworzymy warunki wysokiej wibracji, aby odważyć najskrytsze lęki do wyjścia na jaw i objąć je czule światłem świadomości. Zapraszamy do rodzinnej atmosfery pełnej nieograniczonej akceptacji. Tu możesz być dziwna, byle jaki, durna, leniwy, świrnięta i inne takie. To idealne miejsce na pełną ekspresje tego, co potrzebuje zostać zobaczone. Nie zabraknie rytuałów, np. wspólnej ponad ideowej modlitwy przed posiłkiem, przypowieści przy ognisku czy wieczornych spacerów w ciszy… Dzień bez zachodu słońca? No co Ty. Możesz liczyć na to, że odpoczniesz i zanurzysz się w zieleni, ale wiedz, że przygotowaliśmy dla Ciebie program, który zmieli Cię na złoty pył! hahaha!
Każda praktyka jest dobrowolnym aktem uczestnika. W razie wszelkich wątpliwości śmiało pisz, dzwoń. Wysłuchamy, rozważymy udział indywidualnie 🙂Jeśli chciałbyś / chciałabyś dowiedzieć się więcej o szczegółach organizacyjnych, wyślij nam swój email lub napisz na – info.kochamsiebie@gmail.com, a my odezwiemy się do Ciebie.

K O N T A K T
Email: info.kochamsiebie@gmail.com
Tel. +48 729973888 Malwina
Tel. +48 501017690 Dawidwww.malwinastach.pl
www.okonski.art

Myślisz, że to może być dla Ciebie? Jeśli to czujesz, wpiszemy Cię do „zeszytu przypomnienia” by wysłać Ci szczegóły uczestnictwa. Daj znać na info.kochamsiebie@gmail.comZapraszamy Serdecznie 🙂🙂❤

C O Z A B R A Ć Otwarty umysł i serce 😉
Zeszyt / notatnik do zapisywania snów i procesów
Matę do jogi i kocyk
Luźne ubranie do akcji ruchowych
Wygodne ubranie i buty do leśnych spacerów
Butelkę na wodę
Kostium kąpielowy

Proponujemy Ci najważniejsze spotkanie. Sam na sam ze sobą, czas tylko dla Ciebie. Odżywcze jedzenie, piękna przyroda i dobry sen bo świadomy! 😃 Ta praca nas inspiruje, cieszy i dodaje skrzydeł. Ojej, tak, wspieramy zdrowie i autentyczność – jesteśmy tu dla Ciebie.https://preview.mailerlite.com/n0r0x6

Mamy zaszczyt zaprosić Cię do wspólnej podróży.

P R Z E C I W S K A Z A N I A- trwająca terapia psychotropowa
– ciąża i okres połogu
– różnego rodzaju ostre stany zapalne
– padaczkaZwróć się do nas w razie:
– nadwrażliwości na silne bodźce, np. krzyk
– stosowania środków farmakologicznych
– okresu karmienia piersią
– słabego stanu organizmu
– jaskra, inne

Pozdrawiamy Serdecznie
KOCHAM SIEBIE 🙂

O C Z Y M J E S T E Ś M YWYWIAD: https://www.youtube.com/watch?v=cc8BzOXZWbI&t=1515s…

M A L W I N A S T A C H Jest Psychologiem, Terapeutą Transformacyjnym, Nauczycielem Świadomego Śnienia, Nauczycielem Hatha Jogi i Muzykoterapeutą. Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego, jak również indywidualne sesje terapeutyczne z klientami z całego świata.
Malwina jest również założycielką Ogrodu Kobiecości, platformy inspirującej do świadomej kobiecości i świadomego życia. Co roku była gościem na jednym z największych Londyńskich festiwali duchowych Mind Body Spirit Wellbeing Festival, gdzie prowadziła autorski Intuitywny Taniec Czakr.
Podczas wieloletniego pobytu w Londynie Malwina miała szansę zapoznać się osobiście ze światowymi wykładowcami w dziedzinie nauki i duchowości takimi jak Gregg Braden, Bruce Lipton, Dr Joe Dispenza czy Teal Swan, którym pomagała co roku w organizacji wystąpień i warsztatów.Więcej: www.malwinastach.pl
https://youtu.be/tHt7YSi0vnY
Fb: @Malwina Stach Teacher i @Ogród Kobiecości
Youtube: Ogród Kobiecości

D A W I D O K O Ń S K I Artysta Teatru, podkreślający w działaniach artystycznych terapeutyczny aspekt pracy z ruchem, oddechem i spontaniczną ekspresją. Czerpie z doświadczenia ścieżki kreatywnej i źródeł teatru. Udawadnia, że lęk wyrażony całym ciałem może zasilać nas jak energetyczna bomba.Kryzys Okazją Przemiany, tym sloganem promuje odkrywanie potencjału transformacyjnego wydarzeń traumatycznych.Fascynat psychologii głębi. Pasjonat natury, szamanizmu i holistycznego podejścia do ludzkiego zdrowia. W badaniach poświęca szczególną uwagę na wnikanie w przestrzeń śnienia.Pracuje technikami dramowymi z dziećmi, uczy mindfulness oraz realizuje autorskie eksperymenty artystyczne zaangażowane społecznie. Aktualnie organizuje projekt w nurcie art&healing, pt. EWOLUCJA DUCHA, który poprzez trasę ze spektaklem teatralnym po największych polskich miastach przeistacza się w interaktywną praktykę warsztatową grupowo integrując cień osobowy i więcej…Więcej: www.okonski.art
Fb: Okonski.artBłogość nie zna granic. Kochać Siebie. 
To romans na całe Życie.Zapraszamy Serdecznie,
Malwina i Dawid

By |2021-04-28T18:47:50+02:0027 kwietnia, 2021|Nasze Wydarzenia|