Zapraszamy na kolejny warsztat, na którym nasza szefowa kuchni- Anna Wojdyła uchyli rąbka tajemnicy swojej kuchni. Tym razem skupimy się na pastach wegańskich, gdyż budzą one coraz więcej emocji. Jak je robić, z czego robić i czy w ogóle pasta wegańska może być smaczna i sycąca?? Oj tak, można się miło zaskoczyć.. 🙂

Na warsztacie poznamy:
* podstawowe bazy do past,
* magiczne dodatki, które zmieniają „postać rzeczy”,
* sprzęt potrzebny do działania,
* wartości odżywcze.

Wspólnie zrobimy 4 pasty, a potem będziemy je próbować z żytnim i gryczanym chlebem domowego wypieku oraz świeżymi warzywami.

Nie musisz zabierać ze sobą żadnego ekwipunku (chyba, że bardzo chcesz). Zeszyt w kuchni może Ci się pobrudzić, więc po prostu zdaj się na swoje smakowe i twórcze zmysły – one nie potrzebują teorii, a praktyki i wolności!
Przyjdź otwarty i radosny – to wystarcza aby jedzenie dodawało skrzydeł 🙂

O prowadzącej:


Anna Wojdyła – finezyjny szef kuchni w BioRezydencji; z zamiłowania – roślinny bezcukiernik i zielarz. Zafascynowana odżywianiem opartym na samoobserwacji ciała zgodnie z rytmem natury. Gotuje intuicyjnie, sezonowo i selektywnie (bez pszenicy, mięsa i cukru), albo nie gotuje wcale, a przyrządza surowe posiłki, zatrzymując w pokarmie całą jego odżywczą moc.
Od wiosny prowadzi konto na Instagramie @dzikodobrze, na którym dzieli się swoimi wyprawami po dziko rosnące rośliny jadalne i pomysłami na ich wykorzystanie, kulinarne i lecznicze.
Inspiruje się głównie przyrodą i jej harmonią, na której wzoruje się w życiu codziennym i swoich kulinarnych eksperymentach.

————————————————-
Informacje organizacyjne:

Miejsce: BioRezydencja, ul. Główna 12, Świeradów-Zdrój

Data: 16.03.2021

Godzina: 10:00 (warsztat potrwa ok 3-4 godzin)

INWESTYCJA W SIEBIE: 180zł/os (w tym warsztat, degustacja i to, co zostanie na wynos).

Zapisy: Ilość miejsc ograniczona, więc wcześniejsza rezerwacja jest niezbędna.

Pytania i rezerwacje 729 975 485 lub na e-mail: info@biorezydencja.pl lub przez FB.

By |2021-03-16T20:28:48+01:0021 lipca, 2020|Bez kategorii|