„Kochanie siebie to początek romansu na całe życie” – O. Wilde

K O C H A M S I E B I E
Warsztaty Transformacyjne

Są praktycznymi warsztatami nauki kochania siebie, opartymi na narzędziach z różnych duchowych tradycji, nurtu psychologii transpersonalnej i psychologii procesu wzbogaconych technikami parateatralnymi.

To wspólny wyjazd wakacyjny, który jest połączeniem wypoczynku z rozwojem osobistym.

Przez 6 dni będziesz podróżować do najgłębszych zakamarków Twojej duszy spotykając się z wykluczonymi i zapomnianymi aspektami siebie, ożywiając je, przywołując do uczestnictwa w Twoim życiu, przyjmując do pełni siebie na nowo.

Samopoznanie i przyjęcie siebie jako właściwego jest pięknym procesem kochania siebie takiego jakim jesteś naprawdę.

Tłumienie, zaprzeczanie i wypieranie aspektów siebie wywołuje w Twoim życiu wiele sytuacji, w których przypominają one o sobie prosząc o ponowne przyjęcie i uzdrowienie. Przybiera to często formę różnych symptomów na poziomie ciała (choroby i bóle psychosomatyczne), problemów w relacjach (style przywiązania, obciążenia rodowe, niesprzyjające zdrowiu schematy budowania relacji), umysłu (zagubienie, depresja, kompulsje, brak spokoju i jasności myślenia, nadwrażliwość, nerwice), duszy (brak poczucia połączenia ze sobą, z „Bogiem”, brak zaufania do siebie i życia, niepokój, niezgoda na rzeczywistość taką jaka ona jest, poczucie zawieszenia, brak świadomości i zrozumienia praw natury, stłumiona intuicja). Większość tych nieświadomych procesów zadziało się w Twoim dzieciństwie i aby się z nimi skontaktować potrzebne są odpowiednie warunki i bezpieczne, sprawdzone narzędzia integracji.

C E L W A R S Z T A T U

Zatrzymanie. Odpoczynek. Regeneracja. Moc Pełni.
Na warsztatach, w ciepłej i bezpiecznej atmosferze oraz przy wsparciu energii grupy odbędziesz podróż odkrywania siebie na głębokim poziomie, spotykając siebie tam, gdzie do tej pory bałeś się popatrzeć i tam gdzie leży Twój największy skarb – ukryty potencjał.

Warsztaty odbywają się raz w roku. To totalny reset energetyczny, a jednocześnie pakiet technik, które możesz zabrać do domu na całe życie. Nie uczymy jak być liderem czy milionerem, ten wyjazd jest podróżą do siebie, drogą do własnej tajemnicy i szansą na mocne ukochanie swojego wnętrza.

Zobacz jak było w tamtym roku 🙂 https://youtu.be/AOaWgRrGF7o

N A R Z Ę D Z I A

Narzędzia, którymi (min.) będziemy się posługiwać to:

Świadome Śnienie – które jako autoterapia przyszłości, pozwoli Ci spotkać się z uśpionymi w podświadomości aspektami Ciebie, oraz doświadczyć przebudzenia do mocy własnego sprawstwa.
Więcej: http://malwinastach.pl/2017/10/19/swiadome-snienie-terapia-przyszlosci/
https://www.youtube.com/watch?v=tHt7YSi0vnY&t=1410s

Psychologia Zorientowana na Proces (elementy)- to interdyscyplinarne podejście łączy pracę ze snem, z ciałem, z symptomami, z jednostką, z relacjami jak i pracę z dużymi grupami.

Aktywne Medytacje / Parateatr- obejmujące pracę z ciałem, oddechem i głosem.

Medytacje Statyczne / Wizualizacje- za pomocą techniki prowadzenia, tj. wizualizacja > procesowanie emocji > afirmacja, to fundamenty mostu do zatrzymania się nad rzeką naszego życia. Pozwolą spojrzeć w głąb siebie i uwolnić się od wewnętrznych programów, które już nam nie służą.

Integracja Cienia – to spotkanie z nieukochanymi aspektami Ciebie, i przyjęcie ich, abyś mógł doświadczyć poczucia pełni siebie w kochającej akceptacji. Praca w parach, praca w grupie, krąg wsparcia.
Więcej: https://www.youtube.com/watch?v=xQcpCaR6egc

Istotną nicią spajającą podróż uzdrawiania duszy jest codzienna praktyka ruchowa i oddechowa. Dawid wesprze Cię w wyrzuceniu napięć poprzez ekspresje, pracę z ciałem, oddechem i głosem, a Malwina zaopiekuje się przestrzenią mentalną, medytacjami prowadzonymi, jogą no i rzecz jasna, treningiem świadomego śnienia. Tak, niektóre noce odbędą się na sali w atmosferze kolonii młodzieżowej i ćwiczeń pod kołderką na uwolnienie traum z bioder ;). Mieszamy wiele metod by w każdej przestrzeni Istnienia (ciało, umysł, duch) dotknąć pełnej synchronizacji.

Tworzymy warunki wysokiej wibracji, aby odważyć najskrytsze lęki do wyjścia na jaw i objąć je czule światłem świadomości. Zapraszamy do rodzinnej atmosfery pełnej nieograniczonej akceptacji. Tu możesz być dziwna, byle jaki, durna, leniwy, świrnięta i inne takie. To idealne miejsce na pełną ekspresje tego, co potrzebuje zostać zobaczone. Nie zabraknie rytuałów, np. wspólnej ponad ideowej modlitwy przed posiłkiem, przypowieści przy ognisku czy wieczornych spacerów w ciszy… Dzień bez zachodu słońca? No co Ty. Możesz liczyć na to, że odpoczniesz i zanurzysz się w zieleni, ale wiedz, że przygotowaliśmy dla Ciebie program, który zmieli Cię na złoty pył! hahaha!

Każda praktyka jest dobrowolnym aktem uczestnika. W razie wszelkich wątpliwości śmiało pisz, dzwoń. Wysłuchamy, rozważymy udział indywidualnie 🙂

C Z E G O S I Ę S P O D Z I E W A Ć

♡ Dwójki absolutnie zaangażowanych nauczycieli
♡ Umiejętności świadomego śnienia oraz wzmocnienia świadomości w codziennym życiu
♡ Uwolnienia zblokowanych w ciele emocji, wyszalenia się
♡ Odkrycia swoich potencjałów, mocy osobistej
♡ Pogodzenia się z przeszłością
♡Pogodzenia się z przeszłością
♡ Pogłębienia wewnętrznego spokoju i radości
♡ Nauki tworzenia zdrowych nawyków
♡ Zatrzymania się w chwili obecnej
♡Zatrzymania się w chwili obecnej
♡ Zdobycia umiejętności uzdrawiającej komunikacji z naturą
♡ Poznania siebie głębiej i uznania siebie w całości
♡ Spotkań w kręgu na parkiecie i wokół ognia, spacerów w ciszy
♡ Uwolnienia głosu i poszerzenia świadomości ciała
♡ Zabawy z postaciami w nas drzemiącymi
♡ Spotkania z “demonami lęku” i wykorzystanie ich na swoją korzyść
♡ Zdrowej, odżywczej i oczyszczającej diety roślinnej
♡ Odpoczynku i regeneracji
♡ Kontaktu z lasami, jeziorami, odkrywania dzikich miejsc…

Jeśli chciałbyś / chciałabyś zobaczyć pełny harmonogram, a może dowiedzieć się więcej o szczegółach organizacyjnych, odpowiedz na dwa pytania w poniższym kwestionariuszu, wpisz swój email, kliknij WYŚLIJ, a my odezwiemy się do Ciebie 🙂

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3wB4_PqXFQJrXpGj7htHC2p_RqNZwI07E6RsN0–7QETQRg/viewform

I L O Ś Ć M I E J S C

20 – 25

G D Z I E I K I E D Y

od 18 do 24 lipca
– Biorezydencja (Góry Izerskie)

I N W E S T Y C J A

2400 zł

Warsztaty + nocleg i wyżywienie
(3 wegańskie posiłki dziennie, całodobowy dostęp do herbaty i kawy)

R E Z E R W A C J A

Rezerwację miejsca zapewnia BEZZWROTNA zaliczka w wysokości 1000 zł.

Opłaty należy dokonać na konto:
Malwina Stach
MBANK: 20 1140 2004 0000 3202 4358 1067
Tytuł: Kocham Siebie

Po wpłacie proszę przesłać potwierdzenie na email: info.kochamsiebie@gmail.com

K O N T A K T

Email: info.kochamsiebie@gmail.com
Tel. +48 729973888 Malwina
Tel. +48 501017690 Dawid

www.malwinastach.pl
www.okonski.art

Myślisz, że to może być dla Ciebie? Jeśli to czujesz, wpiszemy Cię do „zeszytu przypomnienia” by wysłać Ci szczegóły uczestnictwa. Zapraszamy Serdecznie 🙂 🙂 ♥

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3wB4_PqXFQJrXpGj7htHC2p_RqNZwI07E6RsN0–7QETQRg/viewform

C O Z A B R A Ć

Otwarty umysł i serce 😉
Zeszyt / notatnik do zapisywania snów i procesów
Matę do jogi i kocyk
Luźne ubranie do akcji ruchowych
Wygodne ubranie i buty do leśnych spacerów
Butelkę na wodę
Kostium kąpielowy

Proponujemy Ci najważniejsze spotkanie. Sam na sam ze sobą, czas tylko dla Ciebie. Odżywcze jedzenie, piękna przyroda i dobry sen bo świadomy! 😀 Ta praca nas inspiruje, cieszy i dodaje skrzydeł. Ojej, tak, wspieramy zdrowie i autentyczność – jesteśmy tu dla Ciebie.

Mamy zaszczyt zaprosić Cię do wspólnej podróży.

P R Z E C I W S K A Z A N I A

– trwająca terapia psychotropowa
– ciąża i okres połogu
– różnego rodzaju ostre stany zapalne
– padaczka

Zwróć się do nas w razie:
– nadwrażliwości na silne bodźce, np. krzyk
– stosowania środków farmakologicznych
– okresu karmienia piersią
– słabego stanu organizmu
– jaskra, inne

P R O W A D Z Ą C Y

MALWINA STACH
Jest Psychologiem,Terapeutą Transformacyjnym, Nauczycielem Świadomego Śnienia, Nauczycielem Hatha Jogi i Jogi Antygrawitacyjnej.Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego, jak również indywidualne sesje terapeutyczne z klientami z całego świata.
Oprócz tego Malwina jest założycielką Ogrodu Kobiecości, organizacji inspirującej do świadomej kobiecości i świadomego życia. Co roku jest gościem na jednym z największych Londyńskich festiwali duchowych Mind Body Spirit Wellbeing Festival, gdzie prowadzi autorski Intuitywny Taniec Czakr.
Podczas wieloletniego pobytu w Londynie Malwina miała szansę zapoznać się osobiście ze światowymi wykładowcami w dziedzinie nauki i duchowości takimi jak Gregg Braden, Bruce Lipton, Dr Joe Dispenza czy Teal Swan, którym pomaga co roku w organizacji wystąpień i warsztatów.

Więcej: www.malwinastach.pl/bio
https://youtu.be/tHt7YSi0vnY
Facebook: Malwina Stach Teacher i Ogród Kobiecości Kanał na Youtube: Ogród Kobiecości
_______________________________________

OKOŃSKI DAWID

Artysta Teatru, podkreślający w działaniach artystycznych terapeutyczny aspekt pracy z ruchem i oddechem czerpiąc z doświadczenia ścieżki kreatywnej i źródeł teatru.

Fascynat psychologii głębi. W badaniach poświęca szczególną uwagę na wnikanie w przestrzeń śnienia. Pasjonat natury, szamanizmu i holistycznego podejścia do ludzkiego zdrowia. Pracuje technikami dramowymi z dziećmi, uczy mindfulness oraz realizuje autorskie eksperymenty artystyczne zaangażowane społecznie. Aktualnie organizuje projekt w nurcie art&healing pt. EWOLUCJA DUCHA, który poprzez trasę ze spektaklem teatralnym po największych polskich miastach przeistacza się w interaktywną pracę warsztatową wspólnie integrując cień osobowy i więcej…

Więcej na: www.okonski.art
oraz facebook: @Okonski.art

Pozdrawiamy Serdecznie
KOCHAM SIEBIE 🙂

By |2020-06-29T17:23:10+00:00Maj 5th, 2020|Nasze Wydarzenia|