22 marca zapraszamy Cię na warsztat wzmacniający ciało, umysł i ducha. Data wydarzenia nie jest przypadkowa…

Jesteśmy częścią całości. Wszyscy i wszystko jest ze sobą powiązane i ma na siebie wpływ. Zmiany zachodzące w przyrodzie wpływają na nasze ciała, nasze umysły i naszą duszę. Aby wejść w kolejną fazę Słońca łagodnie i zgodnie z odwiecznie panującym w przyrodzie rytmem, zapraszamy Cię na weekand równonocy wiosennej do BioRezydencji, gdzie czeka Cię specjalnie dopasowana do tego wydarzenia dieta, terapeutyczna przestrzeń oraz następujące warsztaty:

Program Wzmacniacza

PIĄTEK
18.30 kolacja
19.30 powitanie
20.00 WYTAŃCZ TO! 5RYTMÓW (Tomasz Szymocha)

SOBOTA
7.00 GIMNASTYKA WZMACNIAJĄCA, elementy gimnastyki słowiańskiej, jogi, TAI-CHI   połączone z ćwiczeniami oddechowymi i medytacją (Maciej Kozanecki)
8.30 woda z imbirem, cytryną i miodem
9.00 śniadanie
10.30 SESJA ŚWIADOMEGO ODDECHU (Wojtek Szymocha)
14.00 obiad
16.00 czas wolny lub WARSZTAT GOTOWANIA (Anna Wojdyła)
18.30 kolacja
20.00 KONCERT MIS I GONGÓW (Zahi Beger)

NIEDZIELA
7.00 GIMNASTYKA WZMACNIAJĄCA , elementy gimnastyki słowiańskiej, jogi, TAI-CHI połączone z ćwiczeniami oddechowymi i medytacją (Maciej Kozanecki)
8.30 woda z imbirem, cytryną i miodem
9.00 śniadanie
10.30 SESJA ŚWIADOMEGO ODDECHU PRZY MISACH I GONGACH (Zahi Beger i Wojtek Szymocha)
14.00 obiad
15:00 zakończenie i pogadanka w kawiarni
16.00 dla chętnych(!) WARSZTAT NIEPIECZENIA CIAST (Anna Wojdyła) / ilość miejsc ograniczona, koszt: 100zł/osobę.


Data: 22-24 marca 2019r.

                                                                                                                                                                                                                        Miejsce: Biorezydencja, ul. Główna 12 Świeradów Zdrój

Inwestycja: 490 zł (w cenie noclegi, całodniowe wyżywienie, udział w zajęciach)
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 100zł na nr konta:
Tomasz Szymocha
75 1020 2137 0000 9002 0143 4547
Informacje i zapisy: info@biorezydencja.pl lub 508 955 225


O prowadzących:

Zahi Beger
Wprowadzi nas w świat dźwięków płynących z mis i gongów. Ukończyła kursy nauki gry na gongu, jest także certyfikowanym masażystą misami dźwiękowymi.

 

 

 

 

 

Maciej Kozanecki
Poprowadzi swoje autorskie sesje treningowe, inspirowane jogą, gimnastyką słowiańską, treningiem funkcjonalnym i mobility. Maciej posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z klientem indywidualnym, jak i w pracy w grupach. Na co dzień prowadzi Studio Treningów Personalnych Orląt we Wrocławiu.

 

 

Wojtek Szymocha
Główny zarządca, gospodarz i dobry duch BioRezydencji. Masażysta, absolwent Prana Vision – szkoły trenerów pracy z oddechem, dobrze znany miłośnikom kultowych, alternatywnych stacji radiowych, w których niegdyś pracował jako prezenter i DJ. Dziś, po latach intensywnego życia, odnalazł spokój i harmonię, którą dzieli się z innymi poprzez swoje warsztaty oddechowe i masaże.

 

 

 

Tomasz Szymocha
Właściciel i założyciel BioRezydencji, którą zakupił w 2005 roku jako zupełnie zrujnowany wówczas obiekt. Dzięki swojej determinacji, by stworzyć ekologiczne miejsce o wysokim standardzie, doprowadził ten najstarszy dom w Świeradowie-Zdroju do świetności. Aktor, tancerz, poszukiwacz duchowy i jogin, pierwszy w Polsce mężczyzna będący certyfikowanym nauczycielem 5Rytmów. Człowiek w nieustannej podróży, pojawiający się BioRezydencji okazjonalnie; kiedy już w niej jest, prowadzi warsztaty, tańczy i masuje. Inspiracje czerpie z natury, teatru i piątki swoich dzieci.

 

Anna Wojdyła
Finezyjny szef kuchni w BioRezydencji; z zamiłowania – roślinny bezcukiernik. Zafascynowana odżywianiem opartym na samoobserwacji ciała zgodnie z rytmem natury. Gotuje intuicyjnie, sezonowo i selektywnie (bez pszenicy, mięsa i cukru). Zachęca do poznawania siebie i swojego ciała, które jest kopalnią wiedzy i drogowskazem – dopasowanej do własnych potrzeb – diety.

By |2019-02-02T20:42:02+00:00Grudzień 29th, 2018|Nasze Wydarzenia|