19 czerwca zapraszamy Cię na warsztat wzmacniający ciało, umysł i ducha. Data wydarzenia nie jest przypadkowa…

Jesteśmy częścią całości. Wszyscy i wszystko jest ze sobą powiązane i ma na siebie wpływ. Zmiany zachodzące w przyrodzie wpływają na nasze ciała, nasze umysły i naszą duszę. Aby wejść w kolejną fazę Słońca łagodnie i zgodnie z odwiecznie panującym w przyrodzie rytmem, zapraszamy Cię na weekand równonocy wiosennej do BioRezydencji, gdzie czeka Cię specjalnie dopasowana do tego wydarzenia dieta, terapeutyczna przestrzeń oraz następujące warsztaty:

(Więcej o zmianach tu)

Program Wzmacniacza

ŚRODA
18.30 kolacja
19.30 powitanie
20.00 WYTAŃCZ TO! 5RYTMÓW (Tomasz Szymocha)

CZWARTEK
7.00 GIMNASTYKA WZMACNIAJĄCA, elementy gimnastyki słowiańskiej, jogi, TAI-CHI   połączone z ćwiczeniami oddechowymi i medytacją (Maciej Kozanecki)
8.40 woda z imbirem, cytryną i miodem
9.00 śniadanie
10.30 SESJA ŚWIADOMEGO ODDECHU (Wojtek Szymocha)
14.00 obiad
16.00 Spotkanie z gościem WZMACNIACZA
18.30 kolacja
20.00 KONCERT MIS I GONGÓW (Zahi Beger)

PIĄTEK
7.00 GIMNASTYKA WZMACNIAJĄCA , elementy gimnastyki słowiańskiej, jogi, TAI-CHI połączone z ćwiczeniami oddechowymi i medytacją (Maciej Kozanecki)
8.30 woda z imbirem, cytryną i miodem
9.00 śniadanie
11.00 Zajęcia plenerowe – świadomy spacer
15.00 obiad
17:00 SESJA ŚWIADOMEGO ODDECHU (Wojtek Szymocha)
19:30 Kolacja grillowa – przygotowujemy ją wspólnie
20:30 Noc Kupały: ceremonia ognia, tańce i śpiewy przy ognisku

SOBOTA
7.00 GIMNASTYKA WZMACNIAJĄCA, elementy gimnastyki słowiańskiej, jogi, TAI-CHI   połączone z ćwiczeniami oddechowymi i medytacją (Maciej Kozanecki)
8.40 woda z imbirem, cytryną i miodem
9.00 śniadanie
11.00 SESJA ŚWIADOMEGO ODDECHU PRZY DŹWIĘKACH GONGÓW (Wojtek Szymocha i Zahi Beger)
14.00 obiad
16.00 Spotkanie z gościem WZMACNIACZA
18.30 kolacja
20.00 Sesja gongów wraz z medytacją (Zahi Beger)

NIEDZIELA
7.00 GIMNASTYKA WZMACNIAJĄCA, elementy gimnastyki słowiańskiej, jogi, TAI-CHI   połączone z ćwiczeniami oddechowymi i medytacją (Maciej Kozanecki)
8.40 woda z imbirem, cytryną i miodem
9.00 śniadanie
10.00-14.00 – czas wolny
14.00 obiad
16.00 Zakończenie WZMACNIACZA


Data: 19-23 czerwca 2019r.                                                                                                                                                                                    Miejsce: Biorezydencja, ul. Główna 12 Świeradów Zdrój

Inwestycja: 950 zł (w cenie noclegi, całodniowe wyżywienie, udział w zajęciach)
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 200zł na nr konta:
Tomasz Szymocha
75 1020 2137 0000 9002 0143 4547

Informacje i zapisy: info@biorezydencja.pl lub 508 955 225


O prowadzących:

Zahi Beger
Wprowadzi nas w świat dźwięków płynących z mis i gongów. Ukończyła kursy nauki gry na gongu, jest także certyfikowanym masażystą misami dźwiękowymi

Maciej Kozanecki
Poprowadzi swoje autorskie sesje treningowe, inspirowane jogą, gimnastyką słowiańską, treningiem funkcjonalnym i mobility. Maciej posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z klientem indywidualnym, jak i w pracy w grupach. Na co dzień prowadzi Studio Treningów Personalnych Orląt we Wrocławiu.

Wojtek Szymocha
Główny zarządca, gospodarz i dobry duch BioRezydencji. Masażysta, absolwent Prana Vision – szkoły trenerów pracy z oddechem, dobrze znany miłośnikom kultowych, alternatywnych stacji radiowych, w których niegdyś pracował jako prezenter i DJ. Dziś, po latach intensywnego życia, odnalazł spokój i harmonię, którą dzieli się z innymi poprzez swoje warsztaty oddechowe i masaże.

Tomasz Szymocha
Właściciel i założyciel BioRezydencji, którą zakupił w 2005 roku jako zupełnie zrujnowany wówczas obiekt. Dzięki swojej determinacji, by stworzyć ekologiczne miejsce o wysokim standardzie, doprowadził ten najstarszy dom w Świeradowie-Zdroju do świetności. Aktor, tancerz, poszukiwacz duchowy i jogin, pierwszy w Polsce mężczyzna będący certyfikowanym nauczycielem 5Rytmów. Człowiek w nieustannej podróży, pojawiający się BioRezydencji okazjonalnie; kiedy już w niej jest, prowadzi warsztaty, tańczy i masuje. Inspiracje czerpie z natury, teatru i piątki swoich dzieci.

Anna Wojdyła
Finezyjny szef kuchni w BioRezydencji; z zamiłowania – roślinny bezcukiernik. Zafascynowana odżywianiem opartym na samoobserwacji ciała zgodnie z rytmem natury. Gotuje intuicyjnie, sezonowo i selektywnie (bez pszenicy, mięsa i cukru). Zachęca do poznawania siebie i swojego ciała, które jest kopalnią wiedzy i drogowskazem – dopasowanej do własnych potrzeb – diety.


GOŚĆ SPECJALNY!


Olga Chojak 

Wokalistka, nauczycielka śpiewu, animatorka kultury, art-manager, etnolog; pochodzi z Wrocławia, obecnie mieszka na Pogórzu Izerskim, gdzie prowadzi studio wokalne ŚPIEWKA STUDIO w Grabiszycach k. Leśnej.
Od 1997r. bada i praktykuje muzykę tradycyjną różnych kultur, zwłaszcza śpiew. Uczennica wiejskich mistrzów tradycji muzycznej (m.in. Marii Bienias, Bronisławy Chmielowskiej, Michaliny Mrozik, Jana Gacy, Stefana Gacy, Józefa Tomczyka, zespołów śpiewaczych z Bandyś, z Kocudzy, z Ocic, z Milikowa, ze Zbylutowa i wielu innych) oraz wielu znakomitych etnomuzykologów-praktyków (m.in. Hanny Koropnyczenko, Tatiany Sopiłki, Jewhena Jefremowa, Natalii i Oleksandra Tereszczenko z Ukrainy; Swietłany Własowej i Władimira Iwanowa z Rosji, Swietłany Buckiej i Olgi Jemielianczyk z Białorusi, Zity Kelmickaite i Rytisa Ambrazaviciusa z Litwy). Tajniki pracy z ciałem i głosem poznawała też m.in. od Olgi Szwajgier i Zygmunta Molika. Od 2003 r. prowadzi warsztaty wokalne dla grup oraz indywidualne lekcje śpiewu.

By |2019-07-06T22:29:28+02:0027 grudnia, 2018|Bez kategorii|