Jesteśmy bardzo podekscytowani! Kilka dni temu wyjątkowy wirtuoz gitary potwierdził swój występ 13 lipca na scenie BioRezydencji.

O muzyce Rainera Scheurebranda mówi się, że ma moc uzdrawiającą, a jego pieśni zalicza do wyjątkowej kategorii muzycznej – pieśni mocy. Koją one układ nerwowy i pozwalają na pozbycie się nagromadzonych stresów, dzięki czemu mają działanie terapeutyczne.

Po „Viento Bueno”, „Jardim” i poruszającej „Diosana” przyszła kolej na „It’s a boonie!” – płytę zaadresowaną bezpośrednio do dzieci. Jednak niech Was nie zwiedzie ten opis! Rainer to artysta wielowymiarowy i zaklinacz dźwięków. Jego ciepły głos i niezwykłe aranżacje wprowadzają słuchacza w stan głębokiej relaksacji.


O artyście:

Rainer Scheurenbrand gitarzysta, wokalista, kompozytor muzyki dla duszy i serca.
Studiował klasyczną muzykę kameralną i gitarę w Hochschule Für Musik i Hannover Theatre. Występował w całej Europie, Brazylii, Izraelu i Rosji (a już niedługo w BioRezydencji!). Wydał cztery albumy studyjne oraz nagrał dwie płyty CD z grecką śpiewaczką operową Theodora Baka. Był zwycięzcą kilku konkursów muzycznych. (W 1998 roku był jedynym europejskim gitarzystą w finale konkursu „Heitor Villa-Lobos w Rio de Janeiro”).


Informacje o koncercie:

Bilety: 50PLN do 1 lipca, potem 60PLN.

Kiedy: 13.07.2019, godz 20:00

Rezerwacja i pytania: 508 955 225 lub info@biorezydencja.pl

By |2019-07-18T07:56:11+00:00Grudzień 14th, 2018|Bez kategorii|