Wierzymy, że kontakt z naturą czyni cuda. Jeśli do tego dodamy jogę, relaksujące masaże i zdrowe, ekologiczne jedzenie, to mamy kompletny zestaw na przywrócenie energii i harmonii.

Piątek:
17.00- 19.00 joga
19.15 kolacja

Sobota:
7.00 Poranna medytacja z praktyką oddechową (pranajama).
8.00 napar imbirowy lub herbata
8.30- 11.00 joga
11.30 obiad
16.30-18.30 joga
19.00 kolacja

Niedziela:
7.00 Poranna medytacja z praktyką oddechową (pranajama).
8.00 napar imbirowy lub herbata
8.30- 11.00 joga
11.30 obiad

Jesień to czas kiedy powinniśmy o siebie zadbać. Czas na regenerację i ładowanie baterii przed nadchodzącą zimą. Szczególnie, że przejście ze słonecznego lata w chłodniejsze wieczory i poranki bywa wyzwaniem. Na porannych zajęciach zaproponujemy Wam praktykę z dużą ilością skrętów i wygięć, które otworzą ciało i umysł, dodadzą wigoru i sił witalnych. Po południu skupimy się na pasywnych otwarciach i regeneracji. Pomiędzy sesjami jogi w Biorezydencji polecamy skorzystać z masaży: Lomi Lomi, Ajurwedyjskich, PeLoHa lub Shiatsu.

Zabierzemy Was do BioRezydencji, niepowtarzalnego domu, który właściciele przemienili w rodzaj duchowego spa. Każdy element domu jest przemyślany, tak by atmosfera BioRezydencji kojarzyła się z ciepłem i relaksem. Dookoła jest cicho i pięknie – dom znajduje się na obrzeżach Świeradowa Zdroju – malowniczej, górskiej miejscowości w samym sercu Gór Izerskich, słynących z najzdrowszego powietrza w Europie.

W trakcie weekendu dodatkowo, można będzie skorzystać z masażu dźwiękiem wg metody Petera Hessa.
Masaż dźwiękiem to głęboko relaksujący zabieg, który wykorzystując harmonijne i kojące dźwięki mis porusza każdą komórkę naszego ciała. Odczuwanie wibracji rozluźnia ciało, odblokowuje emocje i energie oraz wycisza umysł. Jest to sesja indywidualna, gdzie odpowiednio dobrane misy dźwiękowe układane są na ciele oraz obok. Dzięki temu dźwięk i wibracja o wiele głębiej wnikają do naszego ciała.

Startujemy w piątek popołudniową praktyką, a pożegnamy się w niedzielę wspólnym obiadem. Posiłki są wegetariańskie przygotowywane ze zdrowych, sezonowych i większości ekologicznych produktów. Jesteśmy przekonane, że dieta ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, tak więc proponujemy, aby przynajmniej na czas warsztatów zrezygnować z jedzenia mięsa.

Warsztaty kierujemy do osób które są na początku swojej praktyki jogi. Możecie przyjechać z rodziną.

KOSZT:
Pobyt z wyżywieniem: 470,
Osoba towarzysząca: 300 zł, dzieci 3-10 lat: 180 zł.

Zgłoszenia prosimy kierować mailem na adres: joga@poruszenie.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona. O kolejności zgłoszeń decyduje termin zgłoszenia. Organizator ma prawo do odwołania warsztatu bez podania przyczyny.

W razie pytań prosimy o kontakt mejlowy na adres: joga@poruszenie.pl lub telefoniczny:
Nastka 698 755 702
Ania 601 807 625

By |2019-06-13T10:13:36+00:00Grudzień 10th, 2018|Nasze Wydarzenia|